Leasing 2021 Rok Stavebné stroje
Nájdené výsledky: 1520
2021 Rok
na predaj
1937





Zobraziť všetky fotografie (6)
TOP
CATERPILLAR cat320c
Pásové rýpadlo
2021148 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h
Spýtať sa na cenu
2021148 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (7)
TOP
DOOSAN DX300
Pásové rýpadlo
20211600 mth202 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h Referenčné číslo NO.3214
24 285EUR
Cena s DPH
- ≈ 28 000 USD
20211600 mth202 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (37)
TOP
CAT 988K
Kolesový nakladač
202118500 mth
Izrael, Ramat Hasharon
Publikovaný: 2rok Referenčné číslo #21181 i08SH
Spýtať sa na cenu
202118500 mth
Izrael
Kontaktovať sa s predajcom
![90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 1 90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/90-New-Bobcat-S160-Used-Mini-Loader-Powerful-Low-Price-and-Very-Good-Quality-Copy-Cina_44317_4209365925.jpg)
![90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 2 90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/90-New-Bobcat-S160-Used-Mini-Loader-Powerful-Low-Price-and-Very-Good-Quality-Copy-Cina_44317_1191655408.jpg)
![90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 3 90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/90-New-Bobcat-S160-Used-Mini-Loader-Powerful-Low-Price-and-Very-Good-Quality-Copy-Cina_44317_9236544763.jpg)
![90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 4 90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/90-New-Bobcat-S160-Used-Mini-Loader-Powerful-Low-Price-and-Very-Good-Quality-Copy-Cina_44317_2005125611.jpg)
![90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 5 90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/90-New-Bobcat-S160-Used-Mini-Loader-Powerful-Low-Price-and-Very-Good-Quality-Copy-Cina_44317_647182594.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ]
Šmykom riadený nakladač
2021123 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 1h
17 346EUR
- ≈ 19 999 USD
2021123 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7768369666.jpg)
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_266310069.jpg)
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7294891576.jpg)
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7733860749.jpg)
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2021254 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
34 692EUR
- ≈ 39 999 USD
2021254 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 1 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_3568815121.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 2 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_9656484303.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 3 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_695577645.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 4 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_3114342674.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 5 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_3227711427.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Rýpadlo
2021
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
28 621EUR
- ≈ 32 999 USD
2021
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 1 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_2867223700.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 2 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7582645493.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 3 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_3541865088.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 4 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_2975362672.jpg)
![Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 5 Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Heavy-Construction-Equipment-Crawler-Excavator-HYUNDAI-R330-Used-Machine-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_5942701743.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Rýpadlo
2021
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
28 621EUR
- ≈ 32 999 USD
2021
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
REKLAMY


Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_6285109176.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_8708923960.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_5293339038.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_6470879591.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_2281875066.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2021268 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
26 019EUR
- ≈ 29 999 USD
2021268 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (13)
New ad
TOP
CATERPILLAR 317GC
Pásové rýpadlo
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko, Sestu
Publikovaný: 2h Referenčné číslo ASM-7773
33 443EUR
Cena bez DPH
- ≈ 38 559 USD
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (7)
TOP
DOOSAN DX300
Pásové rýpadlo
20211600 mth202 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h Referenčné číslo NO.3214
24 285EUR
Cena s DPH
- ≈ 28 000 USD
20211600 mth202 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (6)
TOP
CATERPILLAR cat320c
Pásové rýpadlo
2021148 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h
Spýtať sa na cenu
2021148 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (10)
TOP
CATERPILLAR cat 160m
Zrovnávač
20212500 mth250 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 6h
Spýtať sa na cenu
20212500 mth250 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (8)
Doosan DH210W-7
Kolesové rýpadlo
20212800 mth156 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 11h
29 882EUR
- ≈ 34 453 USD
20212800 mth156 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (28)
Cat CB2.7
Cestný valec
2021706 mth
Nemecko, Glinde
Publikovaný: 14h Referenčné číslo R5201189
25 000EUR
- ≈ 28 824 USD
2021706 mth
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (22)
Cat 352-07C
Pásové rýpadlo
20216260 mth
Nemecko, Schenkendorf
Publikovaný: 14h Referenčné číslo HSZ10105
Spýtať sa na cenu
20216260 mth
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
REKLAMY


Heavy Machinery You Can Trust
Top brands like CAT, Volvo & Komatsu — ready to work, ready to ship





Zobraziť všetky fotografie (6)
Sandvik DI650i
Vrtné príslušenstvo
20217444 mth
Veľká Británia, Billingham
Publikovaný: 14h Referenčné číslo 9848
335 000EUR
- ≈ 386 251 USD
20217444 mth
Veľká Británia
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (29)
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 / 2 units
Rýpadlo-nakladač
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0125
63 700EUR
Cena bez DPH
- ≈ 73 445 USD
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (24)
Hyundai HL940A articulated loader / year 2021 / weight 13.5t year of pro
Kolesový nakladač
20218400 mthČistá hmotnosť: 13500 kg158 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0273
62 400EUR
Cena bez DPH
- ≈ 71 946 USD
20218400 mthČistá hmotnosť: 13500 kg158 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (9)
Hamm HD 12i VV
Cestný valec
20211142 mth
Nemecko, Könen
Publikovaný: 14h Referenčné číslo TWBF653
Spýtať sa na cenu
20211142 mth
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
REKLAMY
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.





Zobraziť všetky fotografie (30)
Renault C280 DTI 8 / FASSI crane F135A.22 / range 8 m / Flatbed 15 EPAL
Autožeriav
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10970 kgUžitočné zaťaženie: 8030 kg280 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0151
71 400EUR
Cena bez DPH
- ≈ 82 323 USD
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10970 kgUžitočné zaťaženie: 8030 kg280 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (30)
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021
Rýpadlo-nakladač
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0234
63 700EUR
Cena bez DPH
- ≈ 73 445 USD
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (31)
Renault C320 P4x2 E6 / Fassi 5.6 t / Range 8 m / Platform 15 EPAL
Autožeriav
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10740 kgUžitočné zaťaženie: 8260 kg320 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 15h Referenčné číslo FHM-0175
71 500EUR
Cena bez DPH
- ≈ 82 438 USD
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10740 kgUžitočné zaťaženie: 8260 kg320 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (6)
JCB 1CX-HF
Rýpadlo-nakladač
20213000 mth
Taliansko, Foggia
Publikovaný: 17h Referenčné číslo 43596
Spýtať sa na cenu
20213000 mth
Taliansko
DAMAC
1
Kontaktovať sa s predajcom
T1 new listing page - Leasing 2021 Rok Stavebné stroje





