Leasing 2021 Rok Stavebné stroje - Truck1 Slovensko

Leasing 2021 Rok Stavebné stroje

Nájdené výsledky: 1520
2021 Rok
na predaj
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
1 / 76
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
2021
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 1
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 2
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 3
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 4
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

CATERPILLAR cat320c

Pásové rýpadlo
2021148 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h
Spýtať sa na cenu
2021148 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 1
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 2
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 3
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 4
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

DOOSAN DX300

Pásové rýpadlo
20211600 mth202 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h Referenčné číslo NO.3214

24 285EUR

Cena s DPH

  • ≈ 28 000 USD
20211600 mth202 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 988K  - Kolesový nakladač: obrázok 1
CAT 988K  - Kolesový nakladač: obrázok 2
CAT 988K  - Kolesový nakladač: obrázok 3
CAT 988K  - Kolesový nakladač: obrázok 4
CAT 988K  - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (37)

CAT 988K

Kolesový nakladač
202118500 mth
Izrael, Ramat Hasharon
Publikovaný: 2rok Referenčné číslo #21181 i08SH
Spýtať sa na cenu
202118500 mth
Izrael
Kontaktovať sa s predajcom
90% New Bobcat S160 Used Mini Loader  Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 1
90% New Bobcat S160 Used Mini Loader  Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 2
90% New Bobcat S160 Used Mini Loader  Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 3
90% New Bobcat S160 Used Mini Loader  Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 4
90% New Bobcat S160 Used Mini Loader  Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ] - Šmykom riadený nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

90% New Bobcat S160 Used Mini Loader Powerful, Low Price, and Very Good Quality [ Copy ]

Šmykom riadený nakladač
2021123 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 1h

17 346EUR

  • ≈ 19 999 USD
2021123 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4

34 692EUR

  • ≈ 39 999 USD
2021254 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 1
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 2
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 3
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 4
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 1
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 2
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 3
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 4
Heavy Construction Equipment Crawler Excavator HYUNDAI R330 Used Machine for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

26 019EUR

  • ≈ 29 999 USD
2021268 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 1
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 2
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 3
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 4
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)
New ad

CATERPILLAR 317GC

Pásové rýpadlo
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko, Sestu
Publikovaný: 2h Referenčné číslo ASM-7773

33 443EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 38 559 USD
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 1
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 2
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 3
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 4
DOOSAN DX300 - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

DOOSAN DX300

Pásové rýpadlo
20211600 mth202 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h Referenčné číslo NO.3214

24 285EUR

Cena s DPH

  • ≈ 28 000 USD
20211600 mth202 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 1
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 2
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 3
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 4
CATERPILLAR cat320c - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

CATERPILLAR cat320c

Pásové rýpadlo
2021148 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 5h
Spýtať sa na cenu
2021148 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
CATERPILLAR cat 160m - Zrovnávač: obrázok 1
CATERPILLAR cat 160m - Zrovnávač: obrázok 2
CATERPILLAR cat 160m - Zrovnávač: obrázok 3
CATERPILLAR cat 160m - Zrovnávač: obrázok 4
CATERPILLAR cat 160m - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (10)

CATERPILLAR cat 160m

Zrovnávač
20212500 mth250 PS
Čína, Shanghai
Publikovaný: 6h
Spýtať sa na cenu
20212500 mth250 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Doosan DH210W-7 - Kolesové rýpadlo: obrázok 1
Doosan DH210W-7 - Kolesové rýpadlo: obrázok 2
Doosan DH210W-7 - Kolesové rýpadlo: obrázok 3
Doosan DH210W-7 - Kolesové rýpadlo: obrázok 4
Doosan DH210W-7 - Kolesové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (8)

Doosan DH210W-7

Kolesové rýpadlo
20212800 mth156 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 11h

29 882EUR

  • ≈ 34 453 USD
20212800 mth156 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Cat CB2.7 - Cestný valec: obrázok 1
Cat CB2.7 - Cestný valec: obrázok 2
Cat CB2.7 - Cestný valec: obrázok 3
Cat CB2.7 - Cestný valec: obrázok 4
Cat CB2.7 - Cestný valec: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (28)

Cat CB2.7

Cestný valec
2021706 mth
Nemecko, Glinde
Publikovaný: 14h Referenčné číslo R5201189

25 000EUR

  • ≈ 28 824 USD
2021706 mth
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
Cat 352-07C - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Cat 352-07C - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Cat 352-07C - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Cat 352-07C - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Cat 352-07C - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (22)

Cat 352-07C

Pásové rýpadlo
20216260 mth
Nemecko, Schenkendorf
Publikovaný: 14h Referenčné číslo HSZ10105
Spýtať sa na cenu
20216260 mth
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
Sandvik DI650i - Vrtné príslušenstvo: obrázok 1
Sandvik DI650i - Vrtné príslušenstvo: obrázok 2
Sandvik DI650i - Vrtné príslušenstvo: obrázok 3
Sandvik DI650i - Vrtné príslušenstvo: obrázok 4
Sandvik DI650i - Vrtné príslušenstvo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

Sandvik DI650i

Vrtné príslušenstvo
20217444 mth
Veľká Británia, Billingham
Publikovaný: 14h Referenčné číslo 9848

335 000EUR

  • ≈ 386 251 USD
20217444 mth
Veľká Británia
Kontaktovať sa s predajcom
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 / 2 units - Rýpadlo-nakladač: obrázok 1
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 / 2 units - Rýpadlo-nakladač: obrázok 2
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 / 2 units - Rýpadlo-nakladač: obrázok 3
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 / 2 units - Rýpadlo-nakladač: obrázok 4
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 / 2 units - Rýpadlo-nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (29)

New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 / 2 units

Rýpadlo-nakladač
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0125

63 700EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 73 445 USD
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom
Hyundai HL940A articulated loader / year 2021 / weight 13.5t year of pro - Kolesový nakladač: obrázok 1
Hyundai HL940A articulated loader / year 2021 / weight 13.5t year of pro - Kolesový nakladač: obrázok 2
Hyundai HL940A articulated loader / year 2021 / weight 13.5t year of pro - Kolesový nakladač: obrázok 3
Hyundai HL940A articulated loader / year 2021 / weight 13.5t year of pro - Kolesový nakladač: obrázok 4
Hyundai HL940A articulated loader / year 2021 / weight 13.5t year of pro - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (24)

Hyundai HL940A articulated loader / year 2021 / weight 13.5t year of pro

Kolesový nakladač
20218400 mthČistá hmotnosť: 13500 kg158 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0273

62 400EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 71 946 USD
20218400 mthČistá hmotnosť: 13500 kg158 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom
Hamm HD 12i VV  - Cestný valec: obrázok 1
Hamm HD 12i VV  - Cestný valec: obrázok 2
Hamm HD 12i VV  - Cestný valec: obrázok 3
Hamm HD 12i VV  - Cestný valec: obrázok 4
Hamm HD 12i VV  - Cestný valec: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (9)

Hamm HD 12i VV

Cestný valec
20211142 mth
Nemecko, Könen
Publikovaný: 14h Referenčné číslo TWBF653
Spýtať sa na cenu
20211142 mth
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
Renault C280 DTI 8 / FASSI crane F135A.22 / range 8 m / Flatbed 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 1
Renault C280 DTI 8 / FASSI crane F135A.22 / range 8 m / Flatbed 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 2
Renault C280 DTI 8 / FASSI crane F135A.22 / range 8 m / Flatbed 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 3
Renault C280 DTI 8 / FASSI crane F135A.22 / range 8 m / Flatbed 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 4
Renault C280 DTI 8 / FASSI crane F135A.22 / range 8 m / Flatbed 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (30)

Renault C280 DTI 8 / FASSI crane F135A.22 / range 8 m / Flatbed 15 EPAL

Autožeriav
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10970 kgUžitočné zaťaženie: 8030 kg280 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0151

71 400EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 82 323 USD
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10970 kgUžitočné zaťaženie: 8030 kg280 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 - Rýpadlo-nakladač: obrázok 1
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 - Rýpadlo-nakladač: obrázok 2
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 - Rýpadlo-nakladač: obrázok 3
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 - Rýpadlo-nakladač: obrázok 4
New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021 - Rýpadlo-nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (30)

New Holland B 115 C backhoe loader / 1000 MTH ! / 2021

Rýpadlo-nakladač
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 14h Referenčné číslo FHM-0234

63 700EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 73 445 USD
20211000 mthČistá hmotnosť: 9200 kg121 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom
Renault C320 P4x2 E6 / Fassi 5.6 t / Range 8 m / Platform 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 1
Renault C320 P4x2 E6 / Fassi 5.6 t / Range 8 m / Platform 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 2
Renault C320 P4x2 E6 / Fassi 5.6 t / Range 8 m / Platform 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 3
Renault C320 P4x2 E6 / Fassi 5.6 t / Range 8 m / Platform 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 4
Renault C320 P4x2 E6 / Fassi 5.6 t / Range 8 m / Platform 15 EPAL - Autožeriav: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (31)

Renault C320 P4x2 E6 / Fassi 5.6 t / Range 8 m / Platform 15 EPAL

Autožeriav
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10740 kgUžitočné zaťaženie: 8260 kg320 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 15h Referenčné číslo FHM-0175

71 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 82 438 USD
2021160000 kmČistá hmotnosť: 10740 kgUžitočné zaťaženie: 8260 kg320 PS
Maďarsko
Kontaktovať sa s predajcom
JCB 1CX-HF - Rýpadlo-nakladač: obrázok 1
JCB 1CX-HF - Rýpadlo-nakladač: obrázok 2
JCB 1CX-HF - Rýpadlo-nakladač: obrázok 3
JCB 1CX-HF - Rýpadlo-nakladač: obrázok 4
JCB 1CX-HF - Rýpadlo-nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

JCB 1CX-HF

Rýpadlo-nakladač
20213000 mth
Taliansko, Foggia
Publikovaný: 17h Referenčné číslo 43596
Spýtať sa na cenu
20213000 mth
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom
1 / 76
1234567...76
Strana 1 z 76
T1 new listing page - Leasing 2021 Rok Stavebné stroje
Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.