Leasing 2012 Rok Ťahače - Truck1 Slovensko

Leasing 2012 Rok Ťahače

Nájdené výsledky: 83
2012 Rok
na predaj
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
1 / 5
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
2012
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Ťahač: obrázok 1
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Ťahač: obrázok 2
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Ťahač: obrázok 3
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Ťahač: obrázok 4
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (16)

Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK

Ťahač
2012924113 km4x2Euro 6420 PS
Belgicko, Hoogstraten

11 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 13 322 USD
2012924113 km4x2Euro 6420 PS
Belgicko, Hoogstraten
Kontaktovať sa s predajcom
Scania P420 / TUV:03-07-2026 / GOOD TYRES / AIRCO / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 1
Scania P420 / TUV:03-07-2026 / GOOD TYRES / AIRCO / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 2
Scania P420 / TUV:03-07-2026 / GOOD TYRES / AIRCO / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 3
Scania P420 / TUV:03-07-2026 / GOOD TYRES / AIRCO / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 4
Scania P420 / TUV:03-07-2026 / GOOD TYRES / AIRCO / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Scania P420 / TUV:03-07-2026 / GOOD TYRES / AIRCO / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012

Ťahač
20121046383 km4x2Euro 5420 PSUžitočné zaťaženie: 11720 kgCelková hmotnosť: 18600 kg
Holandsko, Velddriel
Publikovaný: 22h Referenčné číslo T263632633

13 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 15 640 USD
20121046383 km4x2Euro 5420 PSUžitočné zaťaženie: 11720 kgCelková hmotnosť: 18600 kg
Holandsko, Velddriel
Kontaktovať sa s predajcom
Volvo FH 500 EURO 5, Hydraulics - Ťahač: obrázok 1
Volvo FH 500 EURO 5, Hydraulics - Ťahač: obrázok 2
Volvo FH 500 EURO 5, Hydraulics - Ťahač: obrázok 3
Volvo FH 500 EURO 5, Hydraulics - Ťahač: obrázok 4
Volvo FH 500 EURO 5, Hydraulics - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)

Volvo FH 500 EURO 5, Hydraulics

Ťahač
2012918000 km4x2Euro 5500 PS
Holandsko, Ede
Publikovaný: 1deňReferenčné číslo 629353

17 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 20 737 USD
2012918000 km4x2Euro 5500 PS
Holandsko, Ede
Kontaktovať sa s predajcom
Ropa TIGER V8-3 beet harvester / 6000 MTH - Ťahač: obrázok 1
Ropa TIGER V8-3 beet harvester / 6000 MTH - Ťahač: obrázok 2
Ropa TIGER V8-3 beet harvester / 6000 MTH - Ťahač: obrázok 3
Ropa TIGER V8-3 beet harvester / 6000 MTH - Ťahač: obrázok 4
Ropa TIGER V8-3 beet harvester / 6000 MTH - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (22)

Ropa TIGER V8-3 beet harvester / 6000 MTH

Ťahač
2012600 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Publikovaný: 2deňReferenčné číslo FHM-0042

131 300EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 152 113 USD
2012600 PS
Maďarsko, XVIII. kerület
Kontaktovať sa s predajcom
Volvo FH16 750 6x4 – Hydraulikk – Lav km – Klar til bruk - Ťahač: obrázok 1
Volvo FH16 750 6x4 – Hydraulikk – Lav km – Klar til bruk - Ťahač: obrázok 2

Volvo FH16 750 6x4 – Hydraulikk – Lav km – Klar til bruk

Ťahač
2012312359 kmEuro 5749 PS
Nórsko, Skotterud
Publikovaný: 2deň

363EUR

Aukcia
  • ≈ 420 USD
2012312359 kmEuro 5749 PS
Nórsko, Skotterud
Kontaktovať sa s predajcom
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 - Ťahač: obrázok 1
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 - Ťahač: obrázok 2
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 - Ťahač: obrázok 3
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 - Ťahač: obrázok 4
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5

Ťahač
20121217000 kmEuro 5530 PSCelková hmotnosť: 18000 kg
Poľsko, Tarnobrzeg
Publikovaný: 4deň

8 700EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 10 079 USD
20121217000 kmEuro 5530 PSCelková hmotnosť: 18000 kg
Poľsko, Tarnobrzeg
Kontaktovať sa s predajcom
MAN TGX 18.400 Euro 5 / XLX Cab / NL Truck / APK TUV 03-27 - Ťahač: obrázok 1
MAN TGX 18.400 Euro 5 / XLX Cab / NL Truck / APK TUV 03-27 - Ťahač: obrázok 2
MAN TGX 18.400 Euro 5 / XLX Cab / NL Truck / APK TUV 03-27 - Ťahač: obrázok 3
MAN TGX 18.400 Euro 5 / XLX Cab / NL Truck / APK TUV 03-27 - Ťahač: obrázok 4
MAN TGX 18.400 Euro 5 / XLX Cab / NL Truck / APK TUV 03-27 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

MAN TGX 18.400 Euro 5 / XLX Cab / NL Truck / APK TUV 03-27

Ťahač
20121016484 km4x2Euro 5400 PSUžitočné zaťaženie: 11795 kgCelková hmotnosť: 19000 kg
Holandsko, Tilburg
Publikovaný: 4deňReferenčné číslo 11BBB4

10 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 12 627 USD
20121016484 km4x2Euro 5400 PSUžitočné zaťaženie: 11795 kgCelková hmotnosť: 19000 kg
Holandsko, Tilburg
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 1
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 2
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 3
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 4
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)

Scania R440 HL,hydr unit

Ťahač
20121518718 km4x2Euro 5439 PSUžitočné zaťaženie: 12152 kgCelková hmotnosť: 20500 kg
Holandsko, Vuren
Publikovaný: 7deňReferenčné číslo 327534

13 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 16 103 USD
20121518718 km4x2Euro 5439 PSUžitočné zaťaženie: 12152 kgCelková hmotnosť: 20500 kg
Holandsko, Vuren
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 1
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 2
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 3
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 4
Scania R440 HL,hydr unit - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

Scania R440 HL,hydr unit

Ťahač
20121557878 km4x2Euro 5439 PSUžitočné zaťaženie: 15100 kgCelková hmotnosť: 20500 kg
Holandsko, Vuren
Publikovaný: 7deňReferenčné číslo 327533

13 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 16 103 USD
20121557878 km4x2Euro 5439 PSUžitočné zaťaženie: 15100 kgCelková hmotnosť: 20500 kg
Holandsko, Vuren
Kontaktovať sa s predajcom
MAN TGX 18.360 Euro5 manuaalivaihteisto  - Ťahač: obrázok 1
MAN TGX 18.360 Euro5 manuaalivaihteisto  - Ťahač: obrázok 2
MAN TGX 18.360 Euro5 manuaalivaihteisto  - Ťahač: obrázok 3
MAN TGX 18.360 Euro5 manuaalivaihteisto  - Ťahač: obrázok 4
MAN TGX 18.360 Euro5 manuaalivaihteisto  - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (8)

MAN TGX 18.360 Euro5 manuaalivaihteisto

Ťahač
2012760000 km4x2Euro 5
Fínsko, Forssa
Publikovaný: 7deň

10 900EUR

  • ≈ 12 627 USD
2012760000 km4x2Euro 5
Fínsko, Forssa
Kontaktovať sa s predajcom
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 1
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 2
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 3
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 4
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

SCANIA R 580

Ťahač
2012820000 kmEuro 5580 PS
Francúzsko, Kehl
Publikovaný: 8deň

32 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 37 072 USD
2012820000 kmEuro 5580 PS
Francúzsko, Kehl
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R500 VOLLUCHT, SMART TACHO 2, SHOW TRUCK, INTERIOR, TOP STAAT! - Ťahač: obrázok 1
Scania R500 VOLLUCHT, SMART TACHO 2, SHOW TRUCK, INTERIOR, TOP STAAT! - Ťahač: obrázok 2
Scania R500 VOLLUCHT, SMART TACHO 2, SHOW TRUCK, INTERIOR, TOP STAAT! - Ťahač: obrázok 3
Scania R500 VOLLUCHT, SMART TACHO 2, SHOW TRUCK, INTERIOR, TOP STAAT! - Ťahač: obrázok 4
Scania R500 VOLLUCHT, SMART TACHO 2, SHOW TRUCK, INTERIOR, TOP STAAT! - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Scania R500 VOLLUCHT, SMART TACHO 2, SHOW TRUCK, INTERIOR, TOP STAAT!

Ťahač
20121003292 km6x2Euro 5500 PSUžitočné zaťaženie: 17405 kgCelková hmotnosť: 26500 kg
Holandsko, Est
Publikovaný: 9deňReferenčné číslo TN2264

34 800EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 40 316 USD
20121003292 km6x2Euro 5500 PSUžitočné zaťaženie: 17405 kgCelková hmotnosť: 26500 kg
Holandsko, Est
Kontaktovať sa s predajcom
Volvo FH 16.750 / 6X4 / 2XBIG AXLE / TECHNICAL 60 TON / HYDRAULICS / VEB+ / 675090 KM / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 1
Volvo FH 16.750 / 6X4 / 2XBIG AXLE / TECHNICAL 60 TON / HYDRAULICS / VEB+ / 675090 KM / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 2
Volvo FH 16.750 / 6X4 / 2XBIG AXLE / TECHNICAL 60 TON / HYDRAULICS / VEB+ / 675090 KM / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 3
Volvo FH 16.750 / 6X4 / 2XBIG AXLE / TECHNICAL 60 TON / HYDRAULICS / VEB+ / 675090 KM / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 4
Volvo FH 16.750 / 6X4 / 2XBIG AXLE / TECHNICAL 60 TON / HYDRAULICS / VEB+ / 675090 KM / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Volvo FH 16.750 / 6X4 / 2XBIG AXLE / TECHNICAL 60 TON / HYDRAULICS / VEB+ / 675090 KM / AUTOMATIC / EURO-5 / 2012

Ťahač
2012675090 km6x4Euro 5750 PSUžitočné zaťaženie: 14898 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Holandsko, Velddriel
Publikovaný: 10deňReferenčné číslo T262515262

27 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 31 859 USD
2012675090 km6x4Euro 5750 PSUžitočné zaťaženie: 14898 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Holandsko, Velddriel
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R 620 - Ťahač: obrázok 1
Scania R 620 - Ťahač: obrázok 2
Scania R 620 - Ťahač: obrázok 3
Scania R 620 - Ťahač: obrázok 4
Scania R 620 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Scania R 620

Ťahač
20121044233 kmEuro 5620 PSUžitočné zaťaženie: 16950 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Belgicko, Hooglede
Publikovaný: 12deňReferenčné číslo TC37469

18 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 21 896 USD
20121044233 kmEuro 5620 PSUžitočné zaťaženie: 16950 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Belgicko, Hooglede
Kontaktovať sa s predajcom
Volvo FMX 420 - Ťahač: obrázok 1
Volvo FMX 420 - Ťahač: obrázok 2
Volvo FMX 420 - Ťahač: obrázok 3
Volvo FMX 420 - Ťahač: obrázok 4
Volvo FMX 420 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Volvo FMX 420

Ťahač
2012623040 km6x2Euro 5420 PSUžitočné zaťaženie: 17760 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Belgicko, Hooglede
Publikovaný: 12deňReferenčné číslo TC86569

15 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 18 420 USD
2012623040 km6x2Euro 5420 PSUžitočné zaťaženie: 17760 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Belgicko, Hooglede
Kontaktovať sa s predajcom
Požiadať o všetky dostupné obrázky

DAF XF 105 460

Ťahač
2012813850 kmEuro 5Užitočné zaťaženie: 11615 kgCelková hmotnosť: 19000 kg
Belgicko, Hooglede
Publikovaný: 12deňReferenčné číslo TC16257

12 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 14 481 USD
2012813850 kmEuro 5Užitočné zaťaženie: 11615 kgCelková hmotnosť: 19000 kg
Belgicko, Hooglede
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 1
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 2
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 3
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 4
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS)

Ťahač
20121592660 km4x2Euro 4440 PS
Belgicko, Bree
Publikovaný: 17deňReferenčné číslo EL25157

9 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 11 527 USD
20121592660 km4x2Euro 4440 PS
Belgicko, Bree
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 1
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 2
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 3
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 4
Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS) - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Scania R 440 (NO ADBLUE / 2 TANKS / RETARDER / NO ADBLUE / SIN ÓXIDO EN EL CHASIS)

Ťahač
20121689497 km4x2Euro 4440 PS
Belgicko, Bree
Publikovaný: 17deňReferenčné číslo EL25156

9 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 11 527 USD
20121689497 km4x2Euro 4440 PS
Belgicko, Bree
Kontaktovať sa s predajcom
MAN TGS 18.400  - Ťahač: obrázok 1
MAN TGS 18.400  - Ťahač: obrázok 2
MAN TGS 18.400  - Ťahač: obrázok 3
MAN TGS 18.400  - Ťahač: obrázok 4
MAN TGS 18.400  - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (16)

MAN TGS 18.400

Ťahač
2012681558 km400 PSCelková hmotnosť: 7360 kg
Rumunsko, Tarcea
Publikovaný: 22deň

28 000EUR

  • ≈ 32 438 USD
2012681558 km400 PSCelková hmotnosť: 7360 kg
Rumunsko, Tarcea
Kontaktovať sa s predajcom
Mercedes-Benz Actros IV 1845 L ClassicSpace BL *Retarder/Hydr. - Ťahač: obrázok 1

Mercedes-Benz Actros IV 1845 L ClassicSpace BL *Retarder/Hydr.

Ťahač
2012499000 km4x2Euro 5449 PSCelková hmotnosť: 18000 kg
Nemecko, Mühlheim am Main
Publikovaný: 23deňReferenčné číslo AP065 , 709113

12 990EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 15 049 USD
2012499000 km4x2Euro 5449 PSCelková hmotnosť: 18000 kg
Nemecko, Mühlheim am Main
MAN TGS 26.480 6x6H BL Trommelbremse Euro 5 | 3 Pedals - Ťahač: obrázok 1
MAN TGS 26.480 6x6H BL Trommelbremse Euro 5 | 3 Pedals - Ťahač: obrázok 2
MAN TGS 26.480 6x6H BL Trommelbremse Euro 5 | 3 Pedals - Ťahač: obrázok 3
MAN TGS 26.480 6x6H BL Trommelbremse Euro 5 | 3 Pedals - Ťahač: obrázok 4
MAN TGS 26.480 6x6H BL Trommelbremse Euro 5 | 3 Pedals - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (15)

MAN TGS 26.480 6x6H BL Trommelbremse Euro 5 | 3 Pedals

Ťahač
2012557367 km6x6Euro 5479 PSUžitočné zaťaženie: 13080 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Nemecko, Ennigerloh
Publikovaný: 29deňReferenčné číslo 169/26
Spýtať sa na cenu
2012557367 km6x6Euro 5479 PSUžitočné zaťaženie: 13080 kgCelková hmotnosť: 26000 kg
Nemecko, Ennigerloh
Kontaktovať sa s predajcom
1 / 5
12345
Strana 1 z 5
T1 new listing page - Leasing 2012 Rok Ťahače
Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.