




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 289EUR
Cena bez DPH
- ≈ 2 570 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez DPH
- ≈ 21 894 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez DPH
- ≈ 2 750 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 2 189 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 946EUR
Cena bez DPH
- ≈ 2 184 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 8 926 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 2 806 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 748EUR
- ≈ 3 085 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 2 027 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 2 253 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 1 877 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 1 122 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 259EUR
Cena s DPH
- ≈ 1 413 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 1 066 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 1 066 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 935 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
412EUR
- ≈ 462 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 450 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 450 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cena bez DPH
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 115 USD



New Holland 4552745



New Holland 4574840





New Holland 84136678





New Holland 86992686


New Holland 2164503


New Holland


New Holland 76049543



New Holland 2840515


New Holland 76074486


New Holland 87432773



New Holland 2405419


New Holland 76054248


New Holland 84195553


New Holland 4524966



New Holland 4552746



New Holland 2813009


New Holland 87540358


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland RS-20.11-018


New Holland 4524684





New Holland Kobelco





New Holland 76093764


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland



New Holland 2438614



New Holland 84092504



New Holland 73186417


New Holland NH064001FCK00


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601


New Holland 2405868


New Holland 4524683


New Holland 87407129


New Holland 4574842


New Holland 4524965



New Holland 2405902



New Holland 2910145



New Holland 4574800



New Holland 2813008



New Holland 2164731



New Holland 2405853




New Holland 84094055



New Holland 2813009


New Holland RS-23.02-079



New Holland 421952A1


New Holland 9804054




New Holland 2405858
Príslušenstvo New Holland 273
Zobraziť podobné7 650EUR
Cena bez DPH
- ≈ 8 589 USD
4 Júl 2024
Tento inzerát je uložený v archíve na referenčné účely (špecifikácie, obvyklá cena). Na stránke sa nenachádzajú žiadne zastarané inzeráty — všetky aktívne možnosti nájdete nižšie.
For sale 2015 New Holland 273 Grass Pickup. This pre-owned machine has undergone a comprehensive inspection, and a transparent, objective report is available on our website.
3m Working Width: Cover more ground in less time with the generous 3-meter working width of the New Holland 273 Grass Pickup.
Hydraulic Folding Wheels: Enjoy convenient transportation and storage with the hydraulically foldable wheels, allowing for easy maneuverability and space-saving.
Chain Lubrication: The New Holland 273 Grass Pickup features a reliable chain lubrication system, ensuring smooth and efficient operation during your harvesting tasks.
More information
Applicable material: Grass
Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.
7 650EUR
Cena bez DPH
- ≈ 8 589 USD
4 Júl 2024
Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.











