




Schmitz Cargobull
17 400EUR
Cena bez DPH
- ≈ 19 820 USD





SCHMITZ CARGOBULL / PRZYCZEPA CHŁODNIA / CARIER SUPRA 1250 MT / WINDA BAR / SAF
15 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 18 111 USD





SCHMITZ CARGOBULL / PRZYCZEPA CHŁODNIA / CARIER SUPRA 1250 MT / WINDA BAR / SAF
15 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 18 111 USD





Schmitz Cargobull
11 516EUR
- ≈ 13 117 USD





Schmitz Cargobull 4x WKO Lafette mit Tiefkühlkoffer-Wechselbrücke
9 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 11 277 USD





Schmitz Cargobull KO 18
6 372EUR
Cena bez DPH
- ≈ 7 258 USD





Schmitz Cargobull KO18 Maxima 1000 Rohrbahn Fleisch
7 890EUR
Cena bez DPH
- ≈ 8 987 USD





Schmitz Cargobull SCB*D2 2 axles Tail gate
7 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 8 998 USD





Schmitz Cargobull Przyczepa // Chłodnia // SAF // Carrier maxima 1000 // 2010 rok //
6 900EUR
- ≈ 7 859 USD





Schmitz Cargobull KO 18 KO 18, 2x VORHANDEN!
6 372EUR
Cena bez DPH
- ≈ 7 258 USD





Schmitz Cargobull KO 18
3 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 4 442 USD





Schmitz Cargobull SCB*2 Carrier Supra 950 U LBW Bär 2.000kg
6 890EUR
Cena bez DPH
- ≈ 7 848 USD





Schmitz Cargobull KO 18, 2x VORHANDEN!
3 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 4 442 USD





Schmitz Cargobull ZKO 18 Anhänger Kühlkoffer Carrier Supra 950 U
4 500EUR
Cena bez DPH
- ≈ 5 125 USD





Schmitz Cargobull ZKO 18 / Ladebordwand
2 700EUR
Cena bez DPH
- ≈ 3 075 USD





Schmitz Cargobull KO18 TKing SL 100 Rohrbahn Fleisch
3 890EUR
Cena bez DPH
- ≈ 4 431 USD





Schmitz Cargobull KO18 TKing SL 100 Rohrbahn Fleisch
3 890EUR
Cena bez DPH
- ≈ 4 431 USD





Schmitz Cargobull ZK018 TK -20°C CARRIER LBW 1,5t. Durchlader
4 850EUR
Cena bez DPH
- ≈ 5 524 USD





Schmitz Cargobull ZKO 18/L-FP 45 Cool ZKO 18/L-FP 45 Cool, MBB LBW, Frigoblock, Durchladbar
6 372EUR
Cena bez DPH
- ≈ 7 258 USD





Schmitz Cargobull SCBS3B CARRIER Vector 1550 / BOX L=13396 mm
4 450EUR
Cena bez DPH
- ≈ 5 068 USD





Rohr RZK 18 IV refrigerated trailer / Carrier Supra 850 / Tail lift B
22 700EUR
Cena bez DPH
- ≈ 25 857 USD





ROHR RZK 18 IV refrigerated trailer / Carrier Supra 850 / Tail lift Bär 2500 kg / 5 units
21 300EUR
Cena bez DPH
- ≈ 24 262 USD
SCHMITZ Remolque Frigo Standard
16 550EUR
Cena bez DPH
- ≈ 18 852 USD





SCHMITZ TK SLX 100 Strom Aluboden FRC
15 800EUR
Cena bez DPH
- ≈ 17 997 USD





ASZ18008
36 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 42 032 USD






Schmitz KO36
10 630EUR
- ≈ 12 108 USD





Schmitz SKO
10 621EUR
- ≈ 12 098 USD





SCHMITZ ZKO 18, Thermoking, BI Temp, LBW
8 400EUR
Cena bez DPH
- ≈ 9 568 USD





ROHR RDSK 18 IV Drehschemel Carrier EcoDrive *LBW/BWP
6 990EUR
Cena bez DPH
- ≈ 7 962 USD





SCHMITZ SCB C2, oben gekuppelt, Tandem, LBW,
6 400EUR
Cena bez DPH
- ≈ 7 290 USD





ROHR RZK/18 Tandem Carrier 1150 UMT verzinkt
6 400EUR
Cena bez DPH
- ≈ 7 290 USD





ROHR RZK/18 Tandem Carrier 1150 UMT verzinkt
5 800EUR
Cena bez DPH
- ≈ 6 606 USD





Lecitrailer Middenas Frigoblock EK 13 U
4 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 5 581 USD





Schmitz Cargobull ZKO 18/L-FP 45 Cool, MBB LBW, Frigoblock,
3 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 4 442 USD





Schmitz Cargobull 2 AXLE + CARRIER + DHOLLANDIA LOADLIFT





H&W HWTFX18 SCHMITZ FRIGOBLOCK
54 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 62 593 USD






SCHMITZ Trailer Reefer Standard
64 900EUR
Cena bez DPH
- ≈ 73 927 USD
Príves chladírenské Schmitz Cargobull
Zobraziť podobné
Nájdete nové ponuky v katalógu
Otvorte katalóg
24 086EUR
- ≈ 27 436 USD
22 November 2025
Tento inzerát je uložený v archíve na referenčné účely (špecifikácie, obvyklá cena). Na stránke sa nenachádzajú žiadne zastarané inzeráty — všetky aktívne možnosti nájdete nižšie.
Manufacturer: Schmitz Cargobull
Model year: 2018
Inspection status: Inspected until 2026-04-30
Suspension: Air
Tires: See pictures for condition
Tyre size: 385/65R22.5
Brakes: Disc brakes
Engine: Thermo king
Model: Slx300
Features:
FRC-classified
Tool box
Zepro tailgate
Service and repairs:
Serviced according to interval
Defects:
Damage and marks are present, see pictures
Dimensions and weights:
Length: 14040 mm
Width: 2600 mm
Height: 4450 mm
Load space length: 13410 mm
Rear overhang: 3390 mm
Hitch distance: 12300 mm
Tail weight: 9620 kg
Total weight: 42000 kg
Maximum load weight: 32380 kg
Tax weight: 24000 kg
Wheelbase:
1-2: 1310 mm
2-3: 1310 mm
We reserve the right for any typos in the ad text. Thank you for your understanding.
A warm welcome to us at Maskinpunkten!
Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.
24 086EUR
- ≈ 27 436 USD
22 November 2025
Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.














