SMARTCRUSH SI40M Drvič, 2023, 95000 EUR na predaj - Truck1 - 10120316
Nájsť DrvičePrejsť na ponuky Drviče
Archivovaný inzerát

Tento inzerát bol odstránený z našej databázy. Môžete však vyplniť formulár "Dopyt na vozidlo": SMARTCRUSH SI40M

Zadať dopytový inzerát
Otvorte katalóg
Inzerát Drvič SMARTCRUSH SI40M už nie je dostupný, ale našli sme podobné ponuky (19)
Podobné ponuky:
SMARTCRUSH SI40M - Drvič: obrázok 1
SMARTCRUSH SI40M - Drvič: obrázok 2
SMARTCRUSH SI40M - Drvič: obrázok 3
SMARTCRUSH SI40M - Drvič: obrázok 4
SMARTCRUSH SI40M - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (8)

SMARTCRUSH SI40M

Drvič
202310 mthČistá hmotnosť: 8050 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo 17202610

95 000EUR

  • ≈ 110 816 USD
202310 mthČistá hmotnosť: 8050 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Kontaktovať sa s predajcom
2023 Tesab 623CT - Drvič: obrázok 1
2023 Tesab 623CT - Drvič: obrázok 2
2023 Tesab 623CT - Drvič: obrázok 3
2023 Tesab 623CT - Drvič: obrázok 4
2023 Tesab 623CT - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

2023 Tesab 623CT

Drvič
2023
Veľká Británia, Goole
Publikovaný: 1deňReferenčné číslo 140553983
Aukcia
2023
Veľká Británia, Goole
Kontaktovať sa s predajcom
2023 Terex Finlay C1540 - Drvič: obrázok 1
2023 Terex Finlay C1540 - Drvič: obrázok 2
2023 Terex Finlay C1540 - Drvič: obrázok 3
2023 Terex Finlay C1540 - Drvič: obrázok 4
2023 Terex Finlay C1540 - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

2023 Terex Finlay C1540

Drvič
2023
Írsko, Birr
Publikovaný: 2deňReferenčné číslo 1314392
Spýtať sa na cenu
2023
Írsko, Birr
Kontaktovať sa s predajcom
Tecno Industriale TEA40/15  - Drvič: obrázok 1
Tecno Industriale TEA40/15  - Drvič: obrázok 2
Tecno Industriale TEA40/15  - Drvič: obrázok 3
Tecno Industriale TEA40/15  - Drvič: obrázok 4
Tecno Industriale TEA40/15  - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

Tecno Industriale TEA40/15

Drvič
1995
Rumunsko, Borș
Publikovaný: 2mes

18 500EUR

  • ≈ 21 580 USD
1995
Rumunsko, Borș
Kontaktovať sa s predajcom
Keestrack P3 - Drvič: obrázok 1
Keestrack P3 - Drvič: obrázok 2
Keestrack P3 - Drvič: obrázok 3
Keestrack P3 - Drvič: obrázok 4

Keestrack P3

Drvič
2023300 mth
Nemecko, Quickborn
Publikovaný: 5deňReferenčné číslo 8266
Spýtať sa na cenu
2023300 mth
Nemecko, Quickborn
Kontaktovať sa s predajcom
McCLOSKEY J35 - Drvič: obrázok 1
McCLOSKEY J35 - Drvič: obrázok 2
McCLOSKEY J35 - Drvič: obrázok 3

McCLOSKEY J35

Drvič
202350 mth218 PS
Belgicko, Oosterzele
Publikovaný: 1mes
Spýtať sa na cenu
Prenájom
202350 mth218 PS
Belgicko, Oosterzele
Kontaktovať sa s predajcom
MCCLOSKEY J3CR - Drvič: obrázok 1
MCCLOSKEY J3CR - Drvič: obrázok 2
MCCLOSKEY J3CR - Drvič: obrázok 3

MCCLOSKEY J3CR

Drvič
20231800 mth
Nemecko, Quickborn
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo 8136
Spýtať sa na cenu
20231800 mth
Nemecko, Quickborn
Kontaktovať sa s predajcom
Keestrack B3h - Drvič: obrázok 1
Keestrack B3h - Drvič: obrázok 2
Keestrack B3h - Drvič: obrázok 3

Keestrack B3h

Drvič
20232000 mth
Nemecko, Quickborn
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo 8127
Spýtať sa na cenu
20232000 mth
Nemecko, Quickborn
Kontaktovať sa s predajcom
Keestrack B4h - Drvič: obrázok 1
Keestrack B4h - Drvič: obrázok 2
Keestrack B4h - Drvič: obrázok 3
Keestrack B4h - Drvič: obrázok 4
Keestrack B4h - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (5)

Keestrack B4h

Drvič
20232700 mth
Nemecko, Quickborn
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo 8083
Spýtať sa na cenu
20232700 mth
Nemecko, Quickborn
Kontaktovať sa s predajcom
Terex Finlay J-960 - Drvič: obrázok 1
Terex Finlay J-960 - Drvič: obrázok 2
Terex Finlay J-960 - Drvič: obrázok 3
Terex Finlay J-960 - Drvič: obrázok 4
Terex Finlay J-960 - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Terex Finlay J-960

Drvič
2023482 mth
Veľká Británia, Bristol
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo EQ0017338
Spýtať sa na cenu
2023482 mth
Veľká Británia, Bristol
Kontaktovať sa s predajcom
Lagersilo m/ mater - Drvič: obrázok 1
Lagersilo m/ mater - Drvič: obrázok 2
Lagersilo m/ mater - Drvič: obrázok 3
Lagersilo m/ mater - Drvič: obrázok 4
Lagersilo m/ mater - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (10)

Lagersilo m/ mater

Drvič
1900
Nórsko, Gjølme

11 700EUR

  • ≈ 13 647 USD
1900
Nórsko, Gjølme
Kontaktovať sa s predajcom
Terex FINLAY I-120RS - Drvič: obrázok 1
Terex FINLAY I-120RS - Drvič: obrázok 2
Terex FINLAY I-120RS - Drvič: obrázok 3
Terex FINLAY I-120RS - Drvič: obrázok 4
Terex FINLAY I-120RS - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (15)

Terex FINLAY I-120RS

Drvič
202350 mthČistá hmotnosť: 51130 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo 203645

444 900EUR

  • ≈ 518 971 USD
202350 mthČistá hmotnosť: 51130 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Kontaktovať sa s predajcom
NORDMANN A MACHOIRE T-750 - Drvič: obrázok 1
NORDMANN A MACHOIRE T-750 - Drvič: obrázok 2
NORDMANN A MACHOIRE T-750 - Drvič: obrázok 3
NORDMANN A MACHOIRE T-750 - Drvič: obrázok 4
NORDMANN A MACHOIRE T-750 - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (10)

NORDMANN A MACHOIRE T-750

Drvič
2023350 mthČistá hmotnosť: 18000 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo 4203324

221 900EUR

  • ≈ 258 844 USD
2023350 mthČistá hmotnosť: 18000 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Kontaktovať sa s predajcom
Kinglink High Frequency Sand Dewatering Screen - Drvič: obrázok 1
Kinglink High Frequency Sand Dewatering Screen - Drvič: obrázok 2
Kinglink High Frequency Sand Dewatering Screen - Drvič: obrázok 3

Kinglink High Frequency Sand Dewatering Screen

Drvič
Nové2023
Nové
Čína, Kangqiao
Publikovaný: 2rok
Spýtať sa na cenu
Nové2023
Nové
Čína, Kangqiao
Kontaktovať sa s predajcom
Kinglink Vibrating Grizzly Feeder 3812 | Pebble | Riverstone - Drvič: obrázok 1
Kinglink Vibrating Grizzly Feeder 3812 | Pebble | Riverstone - Drvič: obrázok 2
Kinglink Vibrating Grizzly Feeder 3812 | Pebble | Riverstone - Drvič: obrázok 3
Kinglink Vibrating Grizzly Feeder 3812 | Pebble | Riverstone - Drvič: obrázok 4
Elektrické

Kinglink Vibrating Grizzly Feeder 3812 | Pebble | Riverstone

Drvič
Nové202315 PS
Nové
Čína, Kangqiao
Spýtať sa na cenu
Nové202315 PS
Nové
Čína, Kangqiao
Kontaktovať sa s predajcom
Kinglink PSST3625 Fine Mineral Sand Washer - Drvič: obrázok 1
Kinglink PSST3625 Fine Mineral Sand Washer - Drvič: obrázok 2
Kinglink PSST3625 Fine Mineral Sand Washer - Drvič: obrázok 3

Kinglink PSST3625 Fine Mineral Sand Washer

Drvič
Nové2023
Nové
Čína, Kangqiao
Spýtať sa na cenu
Nové2023
Nové
Čína, Kangqiao
Kontaktovať sa s predajcom
KUEKEN A MACHOIRE BL114M - Drvič: obrázok 1
KUEKEN A MACHOIRE BL114M - Drvič: obrázok 2
KUEKEN A MACHOIRE BL114M - Drvič: obrázok 3
KUEKEN A MACHOIRE BL114M - Drvič: obrázok 4
KUEKEN A MACHOIRE BL114M - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (11)

KUEKEN A MACHOIRE BL114M

Drvič
19896500 mthČistá hmotnosť: 55000 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Publikovaný: 1mes Referenčné číslo 2203462

61 900EUR

  • ≈ 72 205 USD
19896500 mthČistá hmotnosť: 55000 kg
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
Kontaktovať sa s predajcom
Kinglink KV85 Vertical Shaft Impact (VSI) Crusher - Drvič: obrázok 1
Kinglink KV85 Vertical Shaft Impact (VSI) Crusher - Drvič: obrázok 2
Kinglink KV85 Vertical Shaft Impact (VSI) Crusher - Drvič: obrázok 3
Kinglink KV85 Vertical Shaft Impact (VSI) Crusher - Drvič: obrázok 4
Kinglink KV85 Vertical Shaft Impact (VSI) Crusher - Drvič: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (5)

Kinglink KV85 Vertical Shaft Impact (VSI) Crusher

Drvič
Nové2023Čistá hmotnosť: 14500 kg1771 PS
Nové
Spojene štaty americké, Miami
Spýtať sa na cenu
Nové2023Čistá hmotnosť: 14500 kg1771 PS
Nové
Spojene štaty americké, Miami
Kontaktovať sa s predajcom
Kinglink Twin Screw Sand Washer PSST3625 | SANDSCREW - Drvič: obrázok 1
Kinglink Twin Screw Sand Washer PSST3625 | SANDSCREW - Drvič: obrázok 2
Kinglink Twin Screw Sand Washer PSST3625 | SANDSCREW - Drvič: obrázok 3
Kinglink Twin Screw Sand Washer PSST3625 | SANDSCREW - Drvič: obrázok 4

Kinglink Twin Screw Sand Washer PSST3625 | SANDSCREW

Drvič
Nové2023Čistá hmotnosť: 11500 kg
Nové
Čína, Pu Dong Xin Qu

33 000EUR

  • ≈ 38 494 USD
Nové2023Čistá hmotnosť: 11500 kg
Nové
Čína, Pu Dong Xin Qu
Kontaktovať sa s predajcom

Drvič SMARTCRUSH SI40M

Zobraziť podobné
Hmm, zdá sa, že položka je predaná
Drvič SMARTCRUSH SI40M: obrázok 1

Nájdete nové ponuky v katalógu

Otvorte katalóg
zoom in
Drvič SMARTCRUSH SI40M: obrázok 1
See what's in stock now
PREDANÉ

95 000EUR

  • ≈ 110 816 USD

2 August 2025

Tento inzerát je uložený v archíve na referenčné účely (špecifikácie, obvyklá cena). Na stránke sa nenachádzajú žiadne zastarané inzeráty — všetky aktívne možnosti nájdete nižšie.

Referenčné číslo

11202610
Rok výroby

Motohodiny

10 mth
Čistá hmotnosť

8050 kg
Lokalita

Francúzsko, 02100 Neuville Saint Amand FRANCE

Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.

PREDANÉ

95 000EUR

  • ≈ 110 816 USD

2 August 2025

Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie a so spracúvaním svojich osobných údajov. Zistiť viac
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Sodineg France