172000 Stavebné stroje HITACHI z Poľsko na predaj - Truck1 Slovensko

Stavebné stroje HITACHI z Poľsko

Nájdené výsledky: 19
na lízing
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
HITACHI
Poľsko
HITACHI ZX140W-3 - Kolesové rýpadlo: obrázok 1
HITACHI ZX140W-3 - Kolesové rýpadlo: obrázok 2
HITACHI ZX140W-3 - Kolesové rýpadlo: obrázok 3
HITACHI ZX140W-3 - Kolesové rýpadlo: obrázok 4
HITACHI ZX140W-3 - Kolesové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (11)

HITACHI ZX140W-3

Kolesové rýpadlo
201213465 mth122 PS
Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
Publikovaný: 5deň

36 500EUR

  • ≈ 42 023 USD
201213465 mth122 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
HITACHI ZX140W-5B - Kolesové rýpadlo: obrázok 1
HITACHI ZX140W-5B - Kolesové rýpadlo: obrázok 2
HITACHI ZX140W-5B - Kolesové rýpadlo: obrázok 3
HITACHI ZX140W-5B - Kolesové rýpadlo: obrázok 4
HITACHI ZX140W-5B - Kolesové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)

HITACHI ZX140W-5B

Kolesové rýpadlo
201611223 mth122 PS
Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
Publikovaný: 5deň

50 385EUR

  • ≈ 58 009 USD
201611223 mth122 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Hitachi ZW75 Wheel Loader Szybko-Złącze Widły Stan Bardzo Dobry - Kolesový nakladač: obrázok 1
Hitachi ZW75 Wheel Loader Szybko-Złącze Widły Stan Bardzo Dobry - Kolesový nakladač: obrázok 2
Hitachi ZW75 Wheel Loader Szybko-Złącze Widły Stan Bardzo Dobry - Kolesový nakladač: obrázok 3
Hitachi ZW75 Wheel Loader Szybko-Złącze Widły Stan Bardzo Dobry - Kolesový nakladač: obrázok 4
Hitachi ZW75 Wheel Loader Szybko-Złącze Widły Stan Bardzo Dobry - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (17)

Hitachi ZW75 Wheel Loader Szybko-Złącze Widły Stan Bardzo Dobry

Kolesový nakladač
2011
Poľsko, Nowa Huta
Publikovaný: 5deňReferenčné číslo s_89351

24 389EUR

  • ≈ 28 079 USD
2011
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
HITACHI ZW95 / ŁADOWARKA KOŁOWA / 2020 R / WIDŁY DO PALET - Kolesový nakladač: obrázok 1
HITACHI ZW95 / ŁADOWARKA KOŁOWA / 2020 R / WIDŁY DO PALET - Kolesový nakladač: obrázok 2
HITACHI ZW95 / ŁADOWARKA KOŁOWA / 2020 R / WIDŁY DO PALET - Kolesový nakladač: obrázok 3
HITACHI ZW95 / ŁADOWARKA KOŁOWA / 2020 R / WIDŁY DO PALET - Kolesový nakladač: obrázok 4
HITACHI ZW95 / ŁADOWARKA KOŁOWA / 2020 R / WIDŁY DO PALET - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (43)

HITACHI ZW95 / ŁADOWARKA KOŁOWA / 2020 R / WIDŁY DO PALET

Kolesový nakladač
20202551 mthČistá hmotnosť: 6350 kg75 PS
Poľsko, Leśna-Stara Wieś
Publikovaný: 5deň

32 727EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 37 679 USD
20202551 mthČistá hmotnosť: 6350 kg75 PS
Poľsko
HITACHI ZX26U-6 CR / MINIKOPARKA / 2022 ROK / 1900 MTH / KOMPLET ŁYŻEK - Mini rýpadlo: obrázok 1
HITACHI ZX26U-6 CR / MINIKOPARKA / 2022 ROK / 1900 MTH / KOMPLET ŁYŻEK - Mini rýpadlo: obrázok 2
HITACHI ZX26U-6 CR / MINIKOPARKA / 2022 ROK / 1900 MTH / KOMPLET ŁYŻEK - Mini rýpadlo: obrázok 3
HITACHI ZX26U-6 CR / MINIKOPARKA / 2022 ROK / 1900 MTH / KOMPLET ŁYŻEK - Mini rýpadlo: obrázok 4
HITACHI ZX26U-6 CR / MINIKOPARKA / 2022 ROK / 1900 MTH / KOMPLET ŁYŻEK - Mini rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (36)

HITACHI ZX26U-6 CR / MINIKOPARKA / 2022 ROK / 1900 MTH / KOMPLET ŁYŻEK

Mini rýpadlo
20221916 mthČistá hmotnosť: 2740 kg21 PS
Poľsko, Leśna-Stara Wieś
Publikovaný: 5deň

24 721EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 28 461 USD
20221916 mthČistá hmotnosť: 2740 kg21 PS
Poľsko
HITACHI ZW220 articulated loader / 2 buckets - Kolesový nakladač: obrázok 1
HITACHI ZW220 articulated loader / 2 buckets - Kolesový nakladač: obrázok 2
HITACHI ZW220 articulated loader / 2 buckets - Kolesový nakladač: obrázok 3
HITACHI ZW220 articulated loader / 2 buckets - Kolesový nakladač: obrázok 4
HITACHI ZW220 articulated loader / 2 buckets - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (30)

HITACHI ZW220 articulated loader / 2 buckets

Kolesový nakladač
2018200 PS
Poľsko, Wzgórza Krzesławickie
Publikovaný: 7deňReferenčné číslo 241155

69 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 79 441 USD
2018200 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Hitachi ZX17 U-2 - Mini rýpadlo: obrázok 1
Hitachi ZX17 U-2 - Mini rýpadlo: obrázok 2
Hitachi ZX17 U-2 - Mini rýpadlo: obrázok 3
Hitachi ZX17 U-2 - Mini rýpadlo: obrázok 4
Hitachi ZX17 U-2 - Mini rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

Hitachi ZX17 U-2

Mini rýpadlo
20134722 mthČistá hmotnosť: 1980 kg
Poľsko, Modliborzyce
Publikovaný: 19deň

12 714EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 14 637 USD
20134722 mthČistá hmotnosť: 1980 kg
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Hitachi Hitachi ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Hitachi Hitachi ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Hitachi Hitachi ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Hitachi Hitachi ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Hitachi Hitachi ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (16)

Hitachi Hitachi ZX210LC-5B

Pásové rýpadlo
201510750 mth
Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
Publikovaný: 24deň

41 909EUR

  • ≈ 48 250 USD
201510750 mth
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
HITACHI ZX250LC-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 1
HITACHI ZX250LC-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 2
HITACHI ZX250LC-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 3
HITACHI ZX250LC-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 4
HITACHI ZX250LC-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (18)

HITACHI ZX250LC-6

Pásové rýpadlo
20189574 mth190 PS
Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
Publikovaný: 25deň

58 626EUR

  • ≈ 67 497 USD
20189574 mth190 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
HITACHI ZW310 - Kolesový nakladač: obrázok 1
HITACHI ZW310 - Kolesový nakladač: obrázok 2
HITACHI ZW310 - Kolesový nakladač: obrázok 3
HITACHI ZW310 - Kolesový nakladač: obrázok 4
HITACHI ZW310 - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (29)

HITACHI ZW310

Kolesový nakladač
200926290 mth295 PS
Poľsko, Kręgi Nowe
Publikovaný: 1mes

19 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 21 875 USD
200926290 mth295 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Ładowarka Hitachi ZW250 2010 Ładowarka Hitachi Waga, Centralne smarowanie - Kolesový nakladač: obrázok 1
Ładowarka Hitachi ZW250 2010 Ładowarka Hitachi Waga, Centralne smarowanie - Kolesový nakladač: obrázok 2
Ładowarka Hitachi ZW250 2010 Ładowarka Hitachi Waga, Centralne smarowanie - Kolesový nakladač: obrázok 3
Ładowarka Hitachi ZW250 2010 Ładowarka Hitachi Waga, Centralne smarowanie - Kolesový nakladač: obrázok 4
Ładowarka Hitachi ZW250 2010 Ładowarka Hitachi Waga, Centralne smarowanie - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

Ładowarka Hitachi ZW250 2010 Ładowarka Hitachi Waga, Centralne smarowanie

Kolesový nakladač
201010200 mth
Poľsko, Bolechowice
Publikovaný: 1mes

39 908EUR

Cena bez DPH

Prenájom
  • ≈ 45 946 USD
201010200 mth
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Wheel loader HITACHI ZW75-6 (2022) - Kolesový nakladač: obrázok 1
Wheel loader HITACHI ZW75-6 (2022) - Kolesový nakladač: obrázok 2
Wheel loader HITACHI ZW75-6 (2022) - Kolesový nakladač: obrázok 3
Wheel loader HITACHI ZW75-6 (2022) - Kolesový nakladač: obrázok 4
Wheel loader HITACHI ZW75-6 (2022) - Kolesový nakladač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (42)

Wheel loader HITACHI ZW75-6 (2022)

Kolesový nakladač
2022858 mth67 PS
Poľsko, Godzieszówek
Publikovaný: 2mes Referenčné číslo 17541

32 400EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 37 302 USD
2022858 mth67 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
HITACHI ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 1
HITACHI ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 2
HITACHI ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 3
HITACHI ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 4
HITACHI ZX210LC-5B - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (16)

HITACHI ZX210LC-5B

Pásové rýpadlo
201510750 mth174 PS
Poľsko, Ostrowiec Świętokrzyski
Publikovaný: 2mes

42 000EUR

  • ≈ 48 355 USD
201510750 mth174 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Koparka gąsienicowa HITACHI ZX 470LCH-3 (2008) - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Koparka gąsienicowa HITACHI ZX 470LCH-3 (2008) - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Koparka gąsienicowa HITACHI ZX 470LCH-3 (2008) - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Koparka gąsienicowa HITACHI ZX 470LCH-3 (2008) - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Koparka gąsienicowa HITACHI ZX 470LCH-3 (2008) - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Koparka gąsienicowa HITACHI ZX 470LCH-3 (2008)

Pásové rýpadlo
2008348 PS
Poľsko, Glogow
Publikovaný: 2mes Referenčné číslo 18114

63 100EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 72 648 USD
2008348 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
2003 Hitachi EG110R - Pásový damper: obrázok 1
2003 Hitachi EG110R - Pásový damper: obrázok 2
2003 Hitachi EG110R - Pásový damper: obrázok 3
2003 Hitachi EG110R - Pásový damper: obrázok 4
2003 Hitachi EG110R - Pásový damper: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (45)

2003 Hitachi EG110R

Pásový damper
200311528 mth246 PS
Poľsko, Ośmiałowo
Publikovaný: 2mes Referenčné číslo 18160

64 400EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 74 145 USD
200311528 mth246 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
2020 Hitachi ZX300LCN-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 1
2020 Hitachi ZX300LCN-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 2
2020 Hitachi ZX300LCN-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 3
2020 Hitachi ZX300LCN-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 4
2020 Hitachi ZX300LCN-6 - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (46)

2020 Hitachi ZX300LCN-6

Pásové rýpadlo
20204193 mth264 PS
Poľsko, Ośmiałowo
Publikovaný: 2mes Referenčné číslo 18161

172 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 198 027 USD
20204193 mth264 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
HITACHI ZX250LC-3 - Pásové rýpadlo: obrázok 1
HITACHI ZX250LC-3 - Pásové rýpadlo: obrázok 2
HITACHI ZX250LC-3 - Pásové rýpadlo: obrázok 3
HITACHI ZX250LC-3 - Pásové rýpadlo: obrázok 4
HITACHI ZX250LC-3 - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (45)

HITACHI ZX250LC-3

Pásové rýpadlo
2011Čistá hmotnosť: 25800 kg179 PS
Poľsko, Kobyłka
Publikovaný: 4mes
Aukcia
2011Čistá hmotnosť: 25800 kg179 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
HITACHI ZX 140 W / IMPORTED FROM FRANCE / 3 300 MTH / 122 KM - Kolesové rýpadlo: obrázok 1

HITACHI ZX 140 W / IMPORTED FROM FRANCE / 3 300 MTH / 122 KM

Kolesové rýpadlo
20153300 km3300 mth
Poľsko, Bodzentyn
Publikovaný: 4mes

76 700EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 88 306 USD
20153300 km3300 mth
Poľsko
Hitachi ZX48U-5A CLR / 3 ŁYŻKI / SPROWADZONA / 2 300 MTH - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Hitachi ZX48U-5A CLR / 3 ŁYŻKI / SPROWADZONA / 2 300 MTH - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Hitachi ZX48U-5A CLR / 3 ŁYŻKI / SPROWADZONA / 2 300 MTH - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Hitachi ZX48U-5A CLR / 3 ŁYŻKI / SPROWADZONA / 2 300 MTH - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Hitachi ZX48U-5A CLR / 3 ŁYŻKI / SPROWADZONA / 2 300 MTH - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (29)

Hitachi ZX48U-5A CLR / 3 ŁYŻKI / SPROWADZONA / 2 300 MTH

Pásové rýpadlo
20172300 mth
Poľsko, Bodzentyn
Publikovaný: 4mes

32 492EUR

  • ≈ 37 408 USD
20172300 mth
Poľsko

Ceny za Stavebné stroje HITACHI

T1 new listing page - Stavebné stroje HITACHI z Poľsko
Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.