CAT 140H Zrovnávač, 2024, 21716 EUR na predaj - Truck1 - 10832575
Nájsť CATERPILLAR 140HPrejsť na ponuky CATERPILLAR 140H
Archivovaný inzerát

Tento inzerát bol odstránený z našej databázy. Môžete však vyplniť formulár "Dopyt na vozidlo": CAT 140H

Zadať dopytový inzerát
Otvorte katalóg
Inzerát Zrovnávač CAT 140H už nie je dostupný, ale našli sme podobné ponuky (10)
Podobné ponuky:
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

CAT 140H

Zrovnávač
2024490 mth188 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 1mes

21 295EUR

  • ≈ 24 245 USD
2024490 mth188 PS
Čína, Hefei
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140H   140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140H   140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140H   140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140H   140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140H   140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (18)

CAT 140H 140G 120H 140H 160K

Zrovnávač
2024500 mth
Čína, Shanghai
Publikovaný: 6deň

21 511EUR

  • ≈ 24 491 USD
2024500 mth
Čína, Shanghai
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140 K 140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140 K 140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140 K 140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140 K 140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140 K 140G 120H 140H 160K - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (18)

CAT 140 K 140G 120H 140H 160K

Zrovnávač
2024500 mth
Čína, Shanghai
Publikovaný: 6deň

21 511EUR

  • ≈ 24 491 USD
2024500 mth
Čína, Shanghai
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140K 140H 140G China largest dealer - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140K 140H 140G China largest dealer - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140K 140H 140G China largest dealer - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140K 140H 140G China largest dealer - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140K 140H 140G China largest dealer - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

CAT 140K 140H 140G China largest dealer

Zrovnávač
2024500 mth
Čína, Shanghai
Publikovaný: 12deňReferenčné číslo ADSOGMV0

21 869EUR

  • ≈ 24 899 USD
2024500 mth
Čína, Shanghai
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (9)

CAT 140H

Zrovnávač
2024490 mth188 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 6deň

21 037EUR

  • ≈ 23 951 USD
2024490 mth188 PS
Čína, Hefei
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (8)

CAT 140H

Zrovnávač
2025500 mth185 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 1mes

21 716EUR

  • ≈ 24 724 USD
2025500 mth185 PS
Čína, Hefei
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

CAT 140 H

Zrovnávač
20142000 mth185 PS
Čína, Lu Yang Qu

21 679EUR

  • ≈ 24 682 USD
20142000 mth185 PS
Čína, Lu Yang Qu
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140H Ready to ship now - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140H Ready to ship now - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140H Ready to ship now - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140H Ready to ship now - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140H Ready to ship now - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (10)

CAT 140H Ready to ship now

Zrovnávač
2024300 mth
Čína, Shanghai
Publikovaný: 12deňReferenčné číslo ADSONDGC

21 869EUR

  • ≈ 24 899 USD
2024300 mth
Čína, Shanghai
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140H - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (11)

CAT 140H

Zrovnávač
2025500 mth185 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 1mes

21 555EUR

  • ≈ 24 541 USD
2025500 mth185 PS
Čína, Hefei
Kontaktovať sa s predajcom
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 1
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 2
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 3
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 4
CAT 140 H  - Zrovnávač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (8)

CAT 140 H

Zrovnávač
2016185 PS
Čína, Lu Yang Qu

21 922EUR

  • ≈ 24 959 USD
2016185 PS
Čína, Lu Yang Qu
Kontaktovať sa s predajcom

Zrovnávač CAT 140H

Zobraziť podobné
Hmm, zdá sa, že položka je predaná
Zrovnávač CAT 140H: obrázok 1

Nájdete nové ponuky v katalógu

Otvorte katalóg
zoom in
Zrovnávač CAT 140H: obrázok 1
See what's in stock now
Ťažké stroje CATERPILLAR
4.6
2 recenzií
PREDANÉ

21 716EUR

  • ≈ 24 724 USD

25 Máj 2026

Tento inzerát je uložený v archíve na referenčné účely (špecifikácie, obvyklá cena). Na stránke sa nenachádzajú žiadne zastarané inzeráty — všetky aktívne možnosti nájdete nižšie.

Značka

Model

Rok výroby

Motohodiny

500 mth
Celková hmotnosť

14677 kg
Prepravná dĺžka

817324.643131 mm
Max. rýchlosť

40 km/h
Farba

žltý
Lokalita

Čína, Hefei, China
Motor/prevodovka
palivo

diesel
výkon motora

185 PS
motor

CAT 3176CDITAATAACVHP, CAT
mechanická prevodovka

manuálna
prevodovka

Manual
Podvozok/odpruženie
predné pneumatiky

perfect
zadné pneumatiky

perfect
pneumatiky

Original
Dodatočný
servisná knižka

počet predchádzajúcich vlastníkov

1
certifikace

EPA, CE

Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.

Ťažké stroje CATERPILLAR
4.6
2 recenzií
PREDANÉ

21 716EUR

  • ≈ 24 724 USD

25 Máj 2026

Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.

Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - WING LUNG MACHINERY LIMITED