SCANIA R580 Ťahač, 2016 na predaj - Truck1 - 7295702
Nájsť SCANIA R 580Prejsť na ponuky SCANIA R 580
Archivovaný inzerát

Tento inzerát bol odstránený z našej databázy. Môžete však vyplniť formulár "Dopyt na vozidlo": SCANIA R580

Zadať dopytový inzerát
Otvorte katalóg
Inzerát Ťahač SCANIA R580 už nie je dostupný, ale našli sme podobné ponuky (10)
Podobné ponuky:
Scania R580 - Ťahač: obrázok 1
Scania R580 - Ťahač: obrázok 2
Scania R580 - Ťahač: obrázok 3

Scania R580

Ťahač
2016841000 km
Poškodený
Dánsko, -
Publikovaný: 26deň
Spýtať sa na cenu
2016841000 km
Damaged
Dánsko, -
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R 580 Retarder - Ťahač: obrázok 1
Scania R 580 Retarder - Ťahač: obrázok 2
Scania R 580 Retarder - Ťahač: obrázok 3
Scania R 580 Retarder - Ťahač: obrázok 4
Scania R 580 Retarder - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)

Scania R 580 Retarder

Ťahač
2016745841 km4x2Euro 6580 PSUžitočné zaťaženie: 12317 kgCelková hmotnosť: 21000 kg
Belgicko, Bree

19 200EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 21 943 USD
2016745841 km4x2Euro 6580 PSUžitočné zaťaženie: 12317 kgCelková hmotnosť: 21000 kg
Belgicko, Bree
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R580 8x4 - Ťahač: obrázok 1
Scania R580 8x4 - Ťahač: obrázok 2
Scania R580 8x4 - Ťahač: obrázok 3
Scania R580 8x4 - Ťahač: obrázok 4
Scania R580 8x4 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (11)

Scania R580 8x4

Ťahač
2016470000 kmEuro 6580 PSUžitočné zaťaženie: 160000 kgCelková hmotnosť: 40000 kg
Holandsko, Assen
Spýtať sa na cenu
2016470000 kmEuro 6580 PSUžitočné zaťaženie: 160000 kgCelková hmotnosť: 40000 kg
Holandsko, Assen
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R R580 - Ťahač: obrázok 1
Scania R R580 - Ťahač: obrázok 2
Scania R R580 - Ťahač: obrázok 3
Scania R R580 - Ťahač: obrázok 4
Scania R R580 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Scania R R580

Ťahač
2014852763 kmEuro 6580 PSUžitočné zaťaženie: 18602 kgCelková hmotnosť: 29000 kg
Holandsko, Veghel
Publikovaný: 3deňReferenčné číslo 70301305

22 500EUR

  • ≈ 25 715 USD
2014852763 kmEuro 6580 PSUžitočné zaťaženie: 18602 kgCelková hmotnosť: 29000 kg
Holandsko, Veghel
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R R 580 - Ťahač: obrázok 1
Scania R R 580 - Ťahač: obrázok 2
Scania R R 580 - Ťahač: obrázok 3
Scania R R 580 - Ťahač: obrázok 4
Scania R R 580 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)

Scania R R 580

Ťahač
2026416000 km6x2Euro 6Celková hmotnosť: 44000 kg
Francúzsko, Haguenau
Publikovaný: 3deň
Spýtať sa na cenu
2026416000 km6x2Euro 6Celková hmotnosť: 44000 kg
Francúzsko, Haguenau
Kontaktovať sa s predajcom
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 1
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 2
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 3
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 4
SCANIA R 580 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

SCANIA R 580

Ťahač
2012820000 kmEuro 5580 PS
Francúzsko, Kehl
Publikovaný: 29deň

32 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 36 572 USD
2012820000 kmEuro 5580 PS
Francúzsko, Kehl
Kontaktovať sa s predajcom
Požiadať o všetky dostupné obrázky

Scania R580

Ťahač
2021570000 km6x2Euro 6570 PSUžitočné zaťaženie: 9800 kgCelková hmotnosť: 30000 kg
Nórsko, Jevnaker
Publikovaný: 15deň

81 000EUR

  • ≈ 92 574 USD
2021570000 km6x2Euro 6570 PSUžitočné zaťaženie: 9800 kgCelková hmotnosť: 30000 kg
Nórsko, Jevnaker
Kontaktovať sa s predajcom
SCANIA R580 - Ťahač: obrázok 1
SCANIA R580 - Ťahač: obrázok 2
SCANIA R580 - Ťahač: obrázok 3
SCANIA R580 - Ťahač: obrázok 4
SCANIA R580 - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (9)

SCANIA R580

Ťahač
20151230000 km4x2
Taliansko, Andria
Publikovaný: 1mes
Spýtať sa na cenu
20151230000 km4x2
Taliansko, Andria
Kontaktovať sa s predajcom
Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass - Ťahač: obrázok 1
Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass - Ťahač: obrázok 2
Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass - Ťahač: obrázok 3
Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass - Ťahač: obrázok 4
Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass - Ťahač: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (12)

Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass

Ťahač
2016880568 km4x2Euro 6572 PSUžitočné zaťaženie: 10115 kgCelková hmotnosť: 19000 kg
Holandsko, Zaltbommel
Publikovaný: 2mes

29 500EUR

  • ≈ 33 715 USD
2016880568 km4x2Euro 6572 PSUžitočné zaťaženie: 10115 kgCelková hmotnosť: 19000 kg
Holandsko, Zaltbommel
Kontaktovať sa s predajcom
Požiadať o všetky dostupné obrázky

Scania R580 6x2 Retarder Full Air

Ťahač
2016655000 km6x2Euro 6572 PSUžitočné zaťaženie: 18700 kgCelková hmotnosť: 28000 kg
Nórsko, Jevnaker
Publikovaný: 2mes

37 600EUR

  • ≈ 42 972 USD
2016655000 km6x2Euro 6572 PSUžitočné zaťaženie: 18700 kgCelková hmotnosť: 28000 kg
Nórsko, Jevnaker
Kontaktovať sa s predajcom

Ťahač SCANIA R580

Zobraziť podobné
Hmm, zdá sa, že položka je predaná
Ťahač SCANIA R580: obrázok 1

Nájdete nové ponuky v katalógu

Otvorte katalóg
zoom in
Ťahač SCANIA R580: obrázok 1
See what's in stock now
Obchodné vozidlá SCANIA
4.68
5 recenzií
PREDANÉ

The seller didn't indicate the price

Tento inzerát je uložený v archíve na referenčné účely (špecifikácie, obvyklá cena). Na stránke sa nenachádzajú žiadne zastarané inzeráty — všetky aktívne možnosti nájdete nižšie.

Značka

Model

Rok výroby

Najazdená vzdialenosť

1063000 km
Lokalita

Taliansko, S.P.231 KM.41,800 76123 ANDRIA BT Italy
Motor/prevodovka
emisná trieda

výkon motora

580 PS
Kabína/interiér
typ kabíny

spacia kabína

Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.

Obchodné vozidlá SCANIA
4.68
5 recenzií
PREDANÉ

The seller didn't indicate the price

Táto ponuka je len na informačné účely. Potvrďte, prosím, podrobnosti priamo u predajcu.

Ostatné série Ťahače SCANIA

Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - RIBATTI VEICOLI INDUSTRIALI SRL