Citroen Jumpy 2.0 HDi 110 CV na predaj, nákup a predaj - Truck1 Slovensko

Citroen Jumpy 2.0 HDi 110 CV na predaj

Nájdené výsledky: 0
Vašim kritériám nevyhovujú žiadne reklamy. Skúste si upraviť filtre.
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
2.0 hdi 110cv
CITROËN
Jumpy
Zadať dopytový inzerát Dodávky CITROËN

Podobné ponuky

MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 1
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 2
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 3
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 4
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)

MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale

Furgon
2016168967 kmnaftaEuro 6Počet sedadiel: 2142 PSUžitočné zaťaženie: 1046 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Nemecko, Rohrbach
Publikovaný: 58min Referenčné číslo 25230_030

10 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 12 574 USD
2016168967 kmnaftaEuro 6Počet sedadiel: 2142 PSUžitočné zaťaženie: 1046 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 1
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 2
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 3
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 4
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

MERCEDES-BENZ Sprinter 314 CDI L2H3 Regale

Furgon
2017116224 kmnaftaEuro 6Počet sedadiel: 2142 PSUžitočné zaťaženie: 1046 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Nemecko, Rohrbach
Publikovaný: 58min Referenčné číslo 25232_360

11 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 13 728 USD
2017116224 kmnaftaEuro 6Počet sedadiel: 2142 PSUžitočné zaťaženie: 1046 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
FIAT Scudo 12 L2H1 COC - Malá dodávka: obrázok 1
FIAT Scudo 12 L2H1 COC - Malá dodávka: obrázok 2
FIAT Scudo 12 L2H1 COC - Malá dodávka: obrázok 3
FIAT Scudo 12 L2H1 COC - Malá dodávka: obrázok 4
FIAT Scudo 12 L2H1 COC - Malá dodávka: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (11)

FIAT Scudo 12 L2H1 COC

Malá dodávka
201585857 kmnaftaEuro 589 PSUžitočné zaťaženie: 1049 kgCelková hmotnosť: 2880 kg
Poškodený
Nemecko, Rohrbach
Publikovaný: 58min Referenčné číslo 24629_403

2 600EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 2 999 USD
201585857 kmnaftaEuro 589 PSUžitočné zaťaženie: 1049 kgCelková hmotnosť: 2880 kg
Damaged
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
IVECO EuroCargo ML 75 E 16 P LBW LUFT AUTOMATIK EURO-5 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 1
IVECO EuroCargo ML 75 E 16 P LBW LUFT AUTOMATIK EURO-5 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 2
IVECO EuroCargo ML 75 E 16 P LBW LUFT AUTOMATIK EURO-5 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 3
IVECO EuroCargo ML 75 E 16 P LBW LUFT AUTOMATIK EURO-5 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 4
IVECO EuroCargo ML 75 E 16 P LBW LUFT AUTOMATIK EURO-5 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (12)

IVECO EuroCargo ML 75 E 16 P LBW LUFT AUTOMATIK EURO-5

Dodávka skriňová nadstavba
2012271070 kmnaftaEuro 5Počet sedadiel: 2160 PSUžitočné zaťaženie: 2490 kgCelková hmotnosť: 7490 kg
Poškodený
Nemecko, Rohrbach
Publikovaný: 58min Referenčné číslo 23924_241

2 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 2 884 USD
2012271070 kmnaftaEuro 5Počet sedadiel: 2160 PSUžitočné zaťaženie: 2490 kgCelková hmotnosť: 7490 kg
Damaged
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
IVECO DAILY 35C15 XLH3 FURGONE INTEGRALE - Furgon: obrázok 1
IVECO DAILY 35C15 XLH3 FURGONE INTEGRALE - Furgon: obrázok 2
IVECO DAILY 35C15 XLH3 FURGONE INTEGRALE - Furgon: obrázok 3
IVECO DAILY 35C15 XLH3 FURGONE INTEGRALE - Furgon: obrázok 4
IVECO DAILY 35C15 XLH3 FURGONE INTEGRALE - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (18)

IVECO DAILY 35C15 XLH3 FURGONE INTEGRALE

Furgon
2017375000 kmnaftaEuro 6Počet sedadiel: 3150 PS
Taliansko, Quinzano d'Oglio
Publikovaný: 1h
Spýtať sa na cenu
2017375000 kmnaftaEuro 6Počet sedadiel: 3150 PS
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom
Renault MAN TGE 10 PALET zaw.poduszki 2021r EURO 6 - Plachtová dodávka: obrázok 1
Renault MAN TGE 10 PALET zaw.poduszki 2021r EURO 6 - Plachtová dodávka: obrázok 2
Renault MAN TGE 10 PALET zaw.poduszki 2021r EURO 6 - Plachtová dodávka: obrázok 3
Renault MAN TGE 10 PALET zaw.poduszki 2021r EURO 6 - Plachtová dodávka: obrázok 4
Renault MAN TGE 10 PALET zaw.poduszki 2021r EURO 6 - Plachtová dodávka: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (24)

Renault MAN TGE 10 PALET zaw.poduszki 2021r EURO 6

Plachtová dodávka
2021328000 kmnaftaPočet sedadiel: 3Užitočné zaťaženie: 934 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Poľsko, Daleszyce
Publikovaný: 1h

14 108EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 16 275 USD
2021328000 kmnaftaPočet sedadiel: 3Užitočné zaťaženie: 934 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
CITROEN JUMPER 120.35 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 1
CITROEN JUMPER 120.35 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 2
CITROEN JUMPER 120.35 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 3
CITROEN JUMPER 120.35 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 4
CITROEN JUMPER 120.35 - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

CITROEN JUMPER 120.35

Dodávka skriňová nadstavba
2022194000 kmnaftaEuro 6
Španielsko, Alcalá de Guadaíra
Publikovaný: 1h

16 900EUR

  • ≈ 19 496 USD
2022194000 kmnaftaEuro 6
Španielsko
Kontaktovať sa s predajcom
IVECO DAILY 160CV CARROZADO 20M3 CON PLATAFORMA - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 1
IVECO DAILY 160CV CARROZADO 20M3 CON PLATAFORMA - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 2
IVECO DAILY 160CV CARROZADO 20M3 CON PLATAFORMA - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 3
IVECO DAILY 160CV CARROZADO 20M3 CON PLATAFORMA - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 4
IVECO DAILY 160CV CARROZADO 20M3 CON PLATAFORMA - Dodávka skriňová nadstavba: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (9)

IVECO DAILY 160CV CARROZADO 20M3 CON PLATAFORMA

Dodávka skriňová nadstavba
2023136922 kmnafta
Španielsko, Alcalá de Guadaíra
Publikovaný: 1h

35 200EUR

  • ≈ 40 608 USD
2023136922 kmnafta
Španielsko
Kontaktovať sa s predajcom
IVECO DAILY 35C15H FR - Chladiarenská dodávka: obrázok 1
IVECO DAILY 35C15H FR - Chladiarenská dodávka: obrázok 2
IVECO DAILY 35C15H FR - Chladiarenská dodávka: obrázok 3
IVECO DAILY 35C15H FR - Chladiarenská dodávka: obrázok 4
IVECO DAILY 35C15H FR - Chladiarenská dodávka: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

IVECO DAILY 35C15H FR

Chladiarenská dodávka
2016200674 kmnafta
Španielsko, Alcalá de Guadaíra
Publikovaný: 1h

21 900EUR

  • ≈ 25 265 USD
2016200674 kmnafta
Španielsko
Kontaktovať sa s predajcom
Iveco Daily 35S14A Hi-Matic Klima 4,35m Wartungvertrag - Dodávka valník: obrázok 1
Iveco Daily 35S14A Hi-Matic Klima 4,35m Wartungvertrag - Dodávka valník: obrázok 2
Iveco Daily 35S14A Hi-Matic Klima 4,35m Wartungvertrag - Dodávka valník: obrázok 3
Iveco Daily 35S14A Hi-Matic Klima 4,35m Wartungvertrag - Dodávka valník: obrázok 4
Iveco Daily 35S14A Hi-Matic Klima 4,35m Wartungvertrag - Dodávka valník: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (15)

Iveco Daily 35S14A Hi-Matic Klima 4,35m Wartungvertrag

Dodávka valník
207267 kmnaftaPočet sedadiel: 2135 PSUžitočné zaťaženie: 1100 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Nemecko, West
Publikovaný: 1h Referenčné číslo 113

13 850EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 15 978 USD
207267 kmnaftaPočet sedadiel: 2135 PSUžitočné zaťaženie: 1100 kgCelková hmotnosť: 3500 kg
Nemecko
Kontaktovať sa s predajcom
RENAULT Master Advance 3t5 L2H2 2.0 Blue dCi - 150 2025 IV FOURGON Fourgon L2H2 FWD - Furgon: obrázok 1
RENAULT Master Advance 3t5 L2H2 2.0 Blue dCi - 150 2025 IV FOURGON Fourgon L2H2 FWD - Furgon: obrázok 2
RENAULT Master Advance 3t5 L2H2 2.0 Blue dCi - 150 2025 IV FOURGON Fourgon L2H2 FWD - Furgon: obrázok 3
RENAULT Master Advance 3t5 L2H2 2.0 Blue dCi - 150 2025 IV FOURGON Fourgon L2H2 FWD - Furgon: obrázok 4
RENAULT Master Advance 3t5 L2H2 2.0 Blue dCi - 150 2025 IV FOURGON Fourgon L2H2 FWD - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (12)

RENAULT Master Advance 3t5 L2H2 2.0 Blue dCi - 150 2025 IV FOURGON Fourgon L2H2 FWD

Furgon
Nové202510 kmnaftaPočet sedadiel: 3150 PS
Nové
Francúzsko, Arnage
Publikovaný: 2h Referenčné číslo 1598-0008417

27 790EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 32 060 USD
Nové202510 kmnaftaPočet sedadiel: 3150 PS
Nové
Francúzsko
Kontaktovať sa s predajcom
Fiat Ducato MAXI 2.3 M-jet MR`16 E6d 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Fiat Ducato MAXI 2.3 M-jet MR`16 E6d 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Fiat Ducato MAXI 2.3 M-jet MR`16 E6d 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Fiat Ducato MAXI 2.3 M-jet MR`16 E6d 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Fiat Ducato MAXI 2.3 M-jet MR`16 E6d 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Fiat Ducato MAXI 2.3 M-jet MR`16 E6d 3.5t Furgon (blaszak)

Furgon
2021431358 kmnafta178 PS
Poľsko, Tarnów
Publikovaný: 2h
Aukcia
2021431358 kmnafta178 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI MR`06 E5 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI MR`06 E5 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI MR`06 E5 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI MR`06 E5 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI MR`06 E5 3.5t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI MR`06 E5 3.5t Furgon (blaszak)

Furgon
2011472272 kmnafta129 PS
Poškodený
Poľsko, Bydgoszcz
Publikovaný: 2h
Aukcia
2011472272 kmnafta129 PS
Damaged
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Opel Combo 1.3 CDTI MR`12 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Opel Combo 1.3 CDTI MR`12 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Opel Combo 1.3 CDTI MR`12 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Opel Combo 1.3 CDTI MR`12 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Opel Combo 1.3 CDTI MR`12 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Opel Combo 1.3 CDTI MR`12 E5 2.2t Furgon (blaszak)

Furgon
2016236133 kmnafta90 PS
Poľsko, Nowe Miasto
Publikovaný: 2h
Aukcia
2016236133 kmnafta90 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Peugeot Partner HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Peugeot Partner HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Peugeot Partner HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Peugeot Partner HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Peugeot Partner HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Peugeot Partner HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak)

Furgon
2015353653 kmnafta90 PS
Poškodený
Poľsko, Łódź
Publikovaný: 2h
Aukcia
2015353653 kmnafta90 PS
Damaged
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak)

Furgon
2020175088 kmnafta75 PS
Poškodený
Poľsko, Opole
Publikovaný: 2h
Aukcia
2020175088 kmnafta75 PS
Damaged
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Skoda Roomster 1.6 TDI-CR MR`11 E5 Minivan - Mikrobus: obrázok 1
Skoda Roomster 1.6 TDI-CR MR`11 E5 Minivan - Mikrobus: obrázok 2
Skoda Roomster 1.6 TDI-CR MR`11 E5 Minivan - Mikrobus: obrázok 3
Skoda Roomster 1.6 TDI-CR MR`11 E5 Minivan - Mikrobus: obrázok 4
Skoda Roomster 1.6 TDI-CR MR`11 E5 Minivan - Mikrobus: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Skoda Roomster 1.6 TDI-CR MR`11 E5 Minivan

Mikrobus
2015390131 kmnafta105 PS
Poľsko, Katowice
Publikovaný: 2h
Aukcia
2015390131 kmnafta105 PS
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Ford Transit Courier 1.5 TDCi MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak)

Furgon
2020203606 kmnafta75 PS
Poškodený
Poľsko, Opole
Publikovaný: 2h
Aukcia
2020203606 kmnafta75 PS
Damaged
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak)

Furgon
2016277773 kmnafta92 PS
Poškodený
Poľsko, Zator
Publikovaný: 2h
Aukcia
2016277773 kmnafta92 PS
Damaged
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
Ford Transit Courier 1.0 MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 1
Ford Transit Courier 1.0 MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 2
Ford Transit Courier 1.0 MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 3
Ford Transit Courier 1.0 MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 4
Ford Transit Courier 1.0 MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak) - Furgon: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (50)

Ford Transit Courier 1.0 MR`18 E6.2 1.8t Furgon (blaszak)

Furgon
2020103331 kmbenzín101 PS
Poškodený
Poľsko, Lublin
Publikovaný: 2h
Aukcia
2020103331 kmbenzín101 PS
Damaged
Poľsko
Kontaktovať sa s predajcom
T1 new listing page - Citroen Jumpy 2.0 HDi 110 CV na predaj
Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.