Jcb Midi Cx na predaj
Nájdené výsledky: 0
Vašim kritériám nevyhovujú žiadne reklamy. Skúste si upraviť filtre.
Podobné ponuky





Zobraziť všetky fotografie (20)
Volvo EC220EL | EC 220 EL | TILT ROTATOR | BUCKET
Pásové rýpadlo
20186155 mthČistá hmotnosť: 25100 kg173 PS
Holandsko, Marknesse
Publikovaný: 1h Referenčné číslo 114032
84 750EUR
Cena bez DPH
- ≈ 97 715 USD
20186155 mthČistá hmotnosť: 25100 kg173 PS
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_911049500.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_558396077.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_4304533394.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_1362850940.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_2615865334.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ]
Pásové rýpadlo
Čína, Yaohai District
Publikovaný: 1h
28 621EUR
- ≈ 32 999 USD
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Affordable-Hitachi-ZX210-5G-Used-Construction-Machinery-Well-Maintained-No-Overhauls-Copy-Cina_44317_1678116586.jpg)
![Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Affordable-Hitachi-ZX210-5G-Used-Construction-Machinery-Well-Maintained-No-Overhauls-Copy-Cina_44317_4790225685.jpg)
![Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Affordable-Hitachi-ZX210-5G-Used-Construction-Machinery-Well-Maintained-No-Overhauls-Copy-Cina_44317_4503367511.jpg)
![Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Affordable-Hitachi-ZX210-5G-Used-Construction-Machinery-Well-Maintained-No-Overhauls-Copy-Cina_44317_6582992195.jpg)
Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2020147 PS
Čína, Yaohai District
Publikovaný: 2h
23 417EUR
- ≈ 26 999 USD
2020147 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hitachi-used-hitachi-350-5g-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_1810086346.jpg)
![Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hitachi-used-hitachi-350-5g-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_3062694139.jpg)
![Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hitachi-used-hitachi-350-5g-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_4820308950.jpg)
![Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hitachi-used-hitachi-350-5g-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_3133033096.jpg)
![Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hitachi-used-hitachi-350-5g-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_2709597992.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (9)
Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2022958 km864 mth245 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
50 303EUR
- ≈ 57 998 USD
2022958 km864 mth245 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7768369666.jpg)
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_266310069.jpg)
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7294891576.jpg)
![Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Hitachi-Zx-350-Excavator-with-Loe-Shipping-and-Certificate-Global-Shipping-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7733860749.jpg)
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2021254 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
34 692EUR
- ≈ 39 999 USD
2021254 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Cheap-Used-Komatsu-PC70-8-Crawler-Excavator-with-High-Efficiency-Used-Heavy-Machinery-Komatsu-PC70-8-Digger-Cheap-for-Sale-Copy-Cina_44317_2167305663.jpg)
![Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Cheap-Used-Komatsu-PC70-8-Crawler-Excavator-with-High-Efficiency-Used-Heavy-Machinery-Komatsu-PC70-8-Digger-Cheap-for-Sale-Copy-Cina_44317_3259948646.jpg)
![Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Cheap-Used-Komatsu-PC70-8-Crawler-Excavator-with-High-Efficiency-Used-Heavy-Machinery-Komatsu-PC70-8-Digger-Cheap-for-Sale-Copy-Cina_44317_5906159372.jpg)
![Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Cheap-Used-Komatsu-PC70-8-Crawler-Excavator-with-High-Efficiency-Used-Heavy-Machinery-Komatsu-PC70-8-Digger-Cheap-for-Sale-Copy-Cina_44317_4104777353.jpg)
![Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Cheap-Used-Komatsu-PC70-8-Crawler-Excavator-with-High-Efficiency-Used-Heavy-Machinery-Komatsu-PC70-8-Digger-Cheap-for-Sale-Copy-Cina_44317_5671082701.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2011
Čína, Yaohai District
Publikovaný: 2h
19 948EUR
- ≈ 22 999 USD
2011
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Sany-Sy365h-Digger-36tons-Big-Excavator-for-Sale-Nice-Performance-China-Brand-Sany-215-365-Excavator-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_619937514.jpg)
![Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Sany-Sy365h-Digger-36tons-Big-Excavator-for-Sale-Nice-Performance-China-Brand-Sany-215-365-Excavator-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_1153652574.jpg)
![Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Sany-Sy365h-Digger-36tons-Big-Excavator-for-Sale-Nice-Performance-China-Brand-Sany-215-365-Excavator-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_82520137.jpg)
![Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Sany-Sy365h-Digger-36tons-Big-Excavator-for-Sale-Nice-Performance-China-Brand-Sany-215-365-Excavator-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_4475337977.jpg)
![Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Used-Sany-Sy365h-Digger-36tons-Big-Excavator-for-Sale-Nice-Performance-China-Brand-Sany-215-365-Excavator-for-Sale-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_7579662665.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Used Sany Sy365h Digger 36tons Big Excavator for Sale Nice Performance China Brand Sany 215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2022335 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
30 355EUR
- ≈ 34 999 USD
2022335 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hyundai-used-Hyundai-305-9t-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_8733660485.jpg)
![Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hyundai-used-Hyundai-305-9t-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_9734285170.jpg)
![Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hyundai-used-Hyundai-305-9t-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_5947958042.jpg)
![Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hyundai-used-Hyundai-305-9t-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_1296839955.jpg)
![Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44270/Hyundai-used-Hyundai-305-9t-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_1427525232.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (14)
Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2020658 km3564 mth259 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
17 346EUR
- ≈ 19 999 USD
2020658 km3564 mth259 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-Doosan-DX225LC-9T-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-Doosan-DX225LC-9T-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_4550380501.jpg)
![Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-Doosan-DX225LC-9T-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-Doosan-DX225LC-9T-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_1989267738.jpg)
![Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-Doosan-DX225LC-9T-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-Doosan-DX225LC-9T-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_2691998463.jpg)
![Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-Doosan-DX225LC-9T-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-Doosan-DX225LC-9T-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_7661455996.jpg)
![Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-Doosan-DX225LC-9T-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-Doosan-DX225LC-9T-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_7064189229.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2020
Čína, Yaohai District
Publikovaný: 2h
33 391EUR
- ≈ 38 499 USD
2020
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_6285109176.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_8708923960.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_5293339038.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_6470879591.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_2281875066.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2021268 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
26 019EUR
- ≈ 29 999 USD
2021268 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-DOOSAN-DX55-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-DOOSAN-DX55-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_6117734948.jpg)
![Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-DOOSAN-DX55-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-DOOSAN-DX55-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_6591905862.jpg)
![Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-DOOSAN-DX55-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-DOOSAN-DX55-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_345953102.jpg)
![Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-DOOSAN-DX55-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-DOOSAN-DX55-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_475142021.jpg)
![Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Digger-DOOSAN-DX55-Construction-Machinery-Construction-Digger-Used-DOOSAN-DX55-Cheap-Excavator-Copy-Cina_44317_9486430106.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2022
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h
13 876EUR
- ≈ 15 998 USD
2022
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
![Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1 Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Kubota-KX165-New-Model-Mini-Excavator-Second-Hand-Machine-Popular-Brand-Japan-Kubota-Hydraulic-Machinery-Copy-Cina_44317_8813736921.jpg)
![Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2 Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Kubota-KX165-New-Model-Mini-Excavator-Second-Hand-Machine-Popular-Brand-Japan-Kubota-Hydraulic-Machinery-Copy-Cina_44317_5071688671.jpg)
![Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3 Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Kubota-KX165-New-Model-Mini-Excavator-Second-Hand-Machine-Popular-Brand-Japan-Kubota-Hydraulic-Machinery-Copy-Cina_44317_7567314469.jpg)
![Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4 Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Kubota-KX165-New-Model-Mini-Excavator-Second-Hand-Machine-Popular-Brand-Japan-Kubota-Hydraulic-Machinery-Copy-Cina_44317_6809862701.jpg)
![Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5 Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5](https://www.truck1.sk/img/xxl/44317/Used-Kubota-KX165-New-Model-Mini-Excavator-Second-Hand-Machine-Popular-Brand-Japan-Kubota-Hydraulic-Machinery-Copy-Cina_44317_6730034938.jpg)
Zobraziť všetky fotografie (6)
Used Kubota KX165 New Model Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ]
Pásové rýpadlo
202264 PS
Čína, Yaohai District
Publikovaný: 2h
15 611EUR
- ≈ 17 999 USD
202264 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (14)
New ad
TOP
Caterpillar 308CR
Pásové rýpadlo
20221429 mth75 PS
Taliansko, Sestu
Publikovaný: 2h Referenčné číslo ASM-7743
29 186EUR
Cena bez DPH
- ≈ 33 651 USD
20221429 mth75 PS
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (13)
New ad
TOP
CATERPILLAR 317GC
Pásové rýpadlo
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko, Sestu
Publikovaný: 2h Referenčné číslo ASM-7773
33 443EUR
Cena bez DPH
- ≈ 38 559 USD
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (20)
Doosan DX140 LC-5 3 Buckets
Pásové rýpadlo
20174684 mth
Holandsko, Veghel
Publikovaný: 3h Referenčné číslo 70324087
39 950EUR
Cena bez DPH
- ≈ 46 061 USD
20174684 mth
Holandsko
BAS World
18
V
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (44)
Kobelco SK350LC-10, yr. model 2018/2019, Kangasala
Pásové rýpadlo
20189164 mth
Fínsko, Kangasala
Publikovaný: 4h Referenčné číslo 6348379
Aukcia
20189164 mth
Fínsko
Kontaktovať sa s predajcom


JCB 220XL SV
Pásové rýpadlo
20226120 mth
Holandsko, Scharwoude
Publikovaný: 5h
36 000EUR
- ≈ 41 507 USD
20226120 mth
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom


CATERPILLAR 352
Pásové rýpadlo
2020
Holandsko, Scharwoude
Publikovaný: 5h
120 000EUR
- ≈ 138 358 USD
2020
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom


KOMATSU PC210 LC-11
Pásové rýpadlo
2024
Holandsko, Scharwoude
Publikovaný: 5h
60 000EUR
- ≈ 69 179 USD
2024
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom





Zobraziť všetky fotografie (7)
Hyundai ROBEX 125LCRd-9A
Pásové rýpadlo
20153290 mth
Francúzsko, Arbin
Publikovaný: 5h
52 000EUR
- ≈ 59 955 USD
20153290 mth
Francúzsko
Kontaktovať sa s predajcom
Zostaňte informovaní: prihláste sa na odber nových reklámDostávajte najnovšie reklamy prispôsobené vašim preferenciám
T1 new listing page - Jcb Midi Cx na predaj