Jcb Midi Cx na predaj, nákup a predaj - Truck1 Slovensko

Jcb Midi Cx na predaj

Nájdené výsledky: 0
Vašim kritériám nevyhovujú žiadne reklamy. Skúste si upraviť filtre.
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
Relevancie
Dátum - nové inzeráty prvé
Dátum - staré inzeráty prvé
Cena - od nízkej po vysokú
Cena - od vysokej po nízku
Rok výroby - nové prvé
Rok výroby - staré prvé
Značka, model
Midi cx
JCB
Zadať dopytový inzerát Pásové rýpadla JCB

Podobné ponuky

Volvo EC220EL | EC 220 EL | TILT ROTATOR | BUCKET - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Volvo EC220EL | EC 220 EL | TILT ROTATOR | BUCKET - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Volvo EC220EL | EC 220 EL | TILT ROTATOR | BUCKET - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Volvo EC220EL | EC 220 EL | TILT ROTATOR | BUCKET - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Volvo EC220EL | EC 220 EL | TILT ROTATOR | BUCKET - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Volvo EC220EL | EC 220 EL | TILT ROTATOR | BUCKET

Pásové rýpadlo
20186155 mthČistá hmotnosť: 25100 kg173 PS
Holandsko, Marknesse
Publikovaný: 1h Referenčné číslo 114032

84 750EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 97 715 USD
20186155 mthČistá hmotnosť: 25100 kg173 PS
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom
Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

28 621EUR

  • ≈ 32 999 USD
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4

Affordable Hitachi ZX210-5G Used Construction Machinery | Well-Maintained, No Overhauls [ Copy ]

Pásové rýpadlo
2020147 PS
Čína, Yaohai District
Publikovaný: 2h

23 417EUR

  • ≈ 26 999 USD
2020147 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (9)

Hitachi used hitachi 350-5g [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Pásové rýpadlo
2022958 km864 mth245 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h

50 303EUR

  • ≈ 57 998 USD
2022958 km864 mth245 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Used Hitachi Zx 350 Excavator with Loe Shipping and Certificate Global Shipping [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4

34 692EUR

  • ≈ 39 999 USD
2021254 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Cheap Used Komatsu PC70-8 Crawler Excavator with High Efficiency Used Heavy Machinery Komatsu PC70-8 Digger Cheap for Sale [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

19 948EUR

  • ≈ 22 999 USD
2011
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Used Sany Sy365h Digger  36tons Big Excavator for Sale  Nice Performance China Brand Sany  215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Used Sany Sy365h Digger  36tons Big Excavator for Sale  Nice Performance China Brand Sany  215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Used Sany Sy365h Digger  36tons Big Excavator for Sale  Nice Performance China Brand Sany  215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Used Sany Sy365h Digger  36tons Big Excavator for Sale  Nice Performance China Brand Sany  215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Used Sany Sy365h Digger  36tons Big Excavator for Sale  Nice Performance China Brand Sany  215 365 Excavator for Sale [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

30 355EUR

  • ≈ 34 999 USD
2022335 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)

Hyundai used Hyundai 305-9t [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Pásové rýpadlo
2020658 km3564 mth259 PS
Čína, Hefei
Publikovaný: 2h

17 346EUR

  • ≈ 19 999 USD
2020658 km3564 mth259 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Used Digger Doosan DX225LC-9T Construction Machinery Construction Digger Used Doosan DX225LC-9T Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

33 391EUR

  • ≈ 38 499 USD
2020
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

26 019EUR

  • ≈ 29 999 USD
2021268 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Used Digger DOOSAN DX55 Construction Machinery Construction Digger Used DOOSAN DX55 Cheap Excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

13 876EUR

  • ≈ 15 998 USD
2022
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Used Kubota KX165 New Model  Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Used Kubota KX165 New Model  Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Used Kubota KX165 New Model  Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Used Kubota KX165 New Model  Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Used Kubota KX165 New Model  Mini Excavator Second Hand Machine Popular Brand Japan Kubota Hydraulic Machinery [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (6)

15 611EUR

  • ≈ 17 999 USD
202264 PS
Čína
Kontaktovať sa s predajcom
Caterpillar 308CR - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Caterpillar 308CR - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Caterpillar 308CR - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Caterpillar 308CR - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Caterpillar 308CR - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (14)
New ad

Caterpillar 308CR

Pásové rýpadlo
20221429 mth75 PS
Taliansko, Sestu
Publikovaný: 2h Referenčné číslo ASM-7743

29 186EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 33 651 USD
20221429 mth75 PS
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 1
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 2
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 3
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 4
CATERPILLAR 317GC - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (13)
New ad

CATERPILLAR 317GC

Pásové rýpadlo
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko, Sestu
Publikovaný: 2h Referenčné číslo ASM-7773

33 443EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 38 559 USD
20213602 mthČistá hmotnosť: 11430 kg119 PS
Taliansko
Kontaktovať sa s predajcom
Doosan DX140 LC-5 3 Buckets - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Doosan DX140 LC-5 3 Buckets - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Doosan DX140 LC-5 3 Buckets - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Doosan DX140 LC-5 3 Buckets - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Doosan DX140 LC-5 3 Buckets - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (20)

Doosan DX140 LC-5 3 Buckets

Pásové rýpadlo
20174684 mth
Holandsko, Veghel
Publikovaný: 3h Referenčné číslo 70324087

39 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 46 061 USD
20174684 mth
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom
Kobelco SK350LC-10, yr. model 2018/2019, Kangasala - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Kobelco SK350LC-10, yr. model 2018/2019, Kangasala - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Kobelco SK350LC-10, yr. model 2018/2019, Kangasala - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Kobelco SK350LC-10, yr. model 2018/2019, Kangasala - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Kobelco SK350LC-10, yr. model 2018/2019, Kangasala - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (44)

Kobelco SK350LC-10, yr. model 2018/2019, Kangasala

Pásové rýpadlo
20189164 mth
Fínsko, Kangasala
Publikovaný: 4h Referenčné číslo 6348379
Aukcia
20189164 mth
Fínsko
Kontaktovať sa s predajcom
JCB 220XL SV - Pásové rýpadlo: obrázok 1
JCB 220XL SV - Pásové rýpadlo: obrázok 2

JCB 220XL SV

Pásové rýpadlo
20226120 mth
Holandsko, Scharwoude
Publikovaný: 5h

36 000EUR

  • ≈ 41 507 USD
20226120 mth
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom
CATERPILLAR 352 - Pásové rýpadlo: obrázok 1
CATERPILLAR 352 - Pásové rýpadlo: obrázok 2

CATERPILLAR 352

Pásové rýpadlo
2020
Holandsko, Scharwoude
Publikovaný: 5h

120 000EUR

  • ≈ 138 358 USD
2020
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom
KOMATSU PC210 LC-11 - Pásové rýpadlo: obrázok 1
KOMATSU PC210 LC-11 - Pásové rýpadlo: obrázok 2

KOMATSU PC210 LC-11

Pásové rýpadlo
2024
Holandsko, Scharwoude
Publikovaný: 5h

60 000EUR

  • ≈ 69 179 USD
2024
Holandsko
Kontaktovať sa s predajcom
Hyundai ROBEX 125LCRd-9A - Pásové rýpadlo: obrázok 1
Hyundai ROBEX 125LCRd-9A - Pásové rýpadlo: obrázok 2
Hyundai ROBEX 125LCRd-9A - Pásové rýpadlo: obrázok 3
Hyundai ROBEX 125LCRd-9A - Pásové rýpadlo: obrázok 4
Hyundai ROBEX 125LCRd-9A - Pásové rýpadlo: obrázok 5
Zobraziť všetky fotografie (7)

Hyundai ROBEX 125LCRd-9A

Pásové rýpadlo
20153290 mth
Francúzsko, Arbin
Publikovaný: 5h

52 000EUR

  • ≈ 59 955 USD
20153290 mth
Francúzsko
Kontaktovať sa s predajcom
T1 new listing page - Jcb Midi Cx na predaj
Kliknutím na ľubovoľný odkaz na tejto stránke potvrdzujete svoj súhlas a povolenie na spracovanie osobných údajov vrátane používania súborov cookie a ďalších technológií sledovania. Jeho cieľom je zlepšiť a prispôsobiť Vase skúsenosti na týchto stránkach, na našich ďalších stránkach a stránkach inzerentov tretích strán, ktorí s nami spolupracujú. Naše partnerské spoločnosti môžu tiež ukladať súbory cookie do Vášho zariadenia alebo používať podobné technológie na zber a spracovanie osobných údajov. Ďalšie podrobné informácie o spracovaní Vašich osobných údajov.